„S panem Babišem nemáme nic společného“: Šlachta reagoval na slova Babiše, že Přísáha kopíruje ANO a promluvil, jestli bude spolupracovat s nějakou jinou stranou

Předvolební kampaň hnutí Přísaha premiérovi Andreji Babišoví připomíná jeho začátky s hnutím ANO. Předseda nové strany Robert Šlachta ale uvedl, že jeho Přísahá nemá nic společného s ANO a neplánuje žádnou spolupráci. Expolicista dodal, že jeho strana jde do voleb sama. Řekl to pro CNN Prima NEWS.

„Je to přesně hnutí ANO v roce 2013, takhle jsem to dělal,“ říkal před nedávnem Andrej Babiš o Šlachtovi s tím, že je to pohledný muž a má dobré fotky. Těmto slovům se ale expolicista velmi divil.

Robert Šlachta / Zdroj: youtube.com

„Moje maminka se vyděsila z toho, že pan premiér o mně mluvil jako o hezkém muži,“ řekl Šlachta a dodal, že s premiérem nemá nic společného a každý má jinou cestu, jak se dostal na vrchol politiky.

Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu zdůraznil, že jeho strana jde do voleb samostatně a s nikým se nedomlouvá.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Šlachta vysvětlil, že Přísaha má svůj program a její cílem není vláda, proto se s žádnou jinou stranou či koalicí před volbami nejedná.

Expolicista mimo jiné řekl, že není ničím „béčkem“ a možnou spolupráci bude řešit až po volbách.

Robert Šlachta / Zdroj: youtube.com

Robert Šlachta se rovněž vyjádřil ke kauze střetu zájmů premiéra Babiše a uvedl, že nebude zpochybňovat rozhodnutí Evropské unie. Tato slova také nenahrávají tomu, že by mohl s ANO spolupracovat.

Robert Šlachta / Zdroj: youtube.com

Předseda Přísahy řekl, že tato kauza škodí České republice a řádí ji k nedůvěryhodným zemím, což by mělo skončit. Průzkumy ukazují, že se hnutí může na podzim dostat do parlamentu se ziskem 5 % voličů.

PSALI JSME: VAKCINACE JEDE: PROTI COVIDU SE NECHAL NAOČKOVAT DALŠÍ VÝZNAMNÝ POLITIK S MANŽELKOU

PŘIPOMÍNÁME: „TENTO ROK JE PRO MĚ ROKEM TEPLÁKŮ“: MONIKA BABIŠOVÁ SLAVÍ 47. NAROZENINY. JAK STRÁVILA POSLEDNÍ ROK PREMIÉROVA MANŽELKA A CO JI NEJVÍCE TRÁPILO

Share