„Tento rok je pro mě rokem tepláků“: Monika Babišová slaví 47. narozeniny. Jak strávila poslední rok premiérova manželka a co ji nejvíce trápilo

Premiérova manželka Monika Babišová 14. června slaví 47. narozeniny. Během poslední doby Monice vadilo, že v době covidové nemůže cestovat, ale nakonec šla na vakcinaci a už čeká na druhou dávku. Dokonce chce, aby se očkovali i děti Frederik a Vivien. Píše o tom web blesk.cz.

Minulý rok Andrej Babiš popřál své ženě a uvedl, že to není jednoduché být jeho manželkou. Oslava musela být kvůli epidemii skromnější, než je Babišová zvyklá. V tomto roce na partnerku předsedy vlády údajně čeká překvapení.

Monika Babišová / Zdroj: youtube.com

Monika Babišová je často brána jako módní ikona, ale letos uvedla, že je to pro ni rokem tepláků. Žena říká, že je nejčastěji nosila v tomto roce a už se těšila až odloží roušku.

„Konečně pomalu sundáváme masky a já zase začnu zdravit známé,“ dodávala manželka Andreje Babiše s tím, že v respirátorech lidi nepoznávala.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Před nedávnem Monika Babišová byla naočkována a pro vakcínu si zašla do Thomayerové nemocnice, kde v minulosti už byla se zánětem slinivky. Premiérova partnerka dokonce řekla, že jí tam tehdy zachránili život a teď nemocnici se snaží pomáhat.

Monika prozradila, že v rodině koronavirus nikdo ale neměl. Jediný kdo z její okolí onemocněl, byl přítel Vivien, takže ví, jak nákaza probíhá.

Monika Babišová / Zdroj: youtube.com

Partnerka předsedy vlády dodává, že chce, aby vakcínu dostaly i děti. Budou moci bez problémů cestovat a žít normálním životem.

V tomto roce ale celé rodině Babišových hrozilo velké nebezpečí. Premiér říkal, že jeho rodinu údajně někdo chtěl zastřelit. Během vysílání se dokonce rozbrečel, když o tom mluvil.

Psali jsme: Gabriela Soukalová se připravuje na porod. Bývalá biatlonistka ukázala kočárek pro dceru

PSALI JSME: „JSEM NA SEBE PYŠNÁ, ŽE JSEM TO NEZAČALA ŘEŠIT NA POSLEDNÍ CHVÍLI“: HEREČKA HOLUBOVÁ PROMLUVILA O DĚDIČNÉ INDISPOZICI, KTERÁ JI TRÁPÍ

PŘIPOMÍNÁME: „ON KVETE, TAK TO MÁ BÝT“: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK PŘEDVEDL VEŘEJNOSTI SNÍMEK S MALÝM SYNEM

Share