Vakcinace jede: Proti covidu se nechal naočkovat další významný politik s manželkou

Až se v ČR zdravotníci začali podávat vakcíny proti koronaviru, očkovat se nechalo mnoho známých tváři z politické sféry. Někdo chtěl přesvědčit obyvatelstvo, že očkovací látka je bezpečná, někdo zase chtěl ochránit svůj život a svou rodinu.

Adam Vojtěch/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nynější ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, který na postu byl na začátku pandemie a nyní, společně se svou manželkou Olgou se ale naočkovali nedávno. Momentálně manželský pár dostal pouze první dávku očkovací látky. Vyplývá to z informací portálu ŽivotvČesku.

Adam Vojtěch s manželkou/Zdroj: zivotvcesku.cz

Za očkovací látkou hlava resortu s chotí odjeli do velkokapacitního očkovacího centra ve městě Ústí nad Labem. Nebyla to ale náhoda, toto místo vybrali zaměřeně. Důvod předvedla řečnice firmy Krajská zdravotní Jana Mrákotová.

Adam Vojtěch/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Toto očkovací centrum z pozice člena představenstva a následně předsedy představenstva pomáhal budovat a otevíral ho,“ odůvodnila řečnice. O tom informuje na svých webových stránkách portál zivotvcesku.cz.

Adam Vojtěch s manželkou/Zdroj: zivotvcesku.cz

Mrákotová doplnila, že Vojtěchovi dostali očkovací látku od společnosti Pfizer/BioNtech a během vakcinace nebyli objevení nežádoucí účinky. Sám ministr uvedl, že očkování ani necítil.

ČTĚTE TAKÉ: „UVAŽUJEME, ŽE BY BYLA POVINNOST ZACHOVAT POUZE ROUŠKY“: ADAM VOJTĚCH PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE BUDE KE VSTUPU DO OBCHODU ČI VEŘEJNÉ DOPRAVY OD 1. ČERVENCE STAČIT JEN CHIRURGICKÁ ROUŠKA

PSALI JSME: ADAM VOJTĚCH UVEDL, ŽE MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ SNÍŽILO CENY PCR A ANTIGENNÍCH TESTŮ: TESTOVÁNÍ PCR METODOU BUDE NYNÍ STÁT TÉMĚŘ O POLOVINU LEVNĚJI

Share