Rybář se ztratil v lese a strávil tam 17 dní: Záchranáře však nejvíce překvapil vzhled muže

Harry Burley ze státu Oregon 7. května vyrazil na ryby, k večeru se však už nevrátil.

Jeho žena Stacey se okamžitě obrátila na policii a popsala, co se stalo. Policisté okamžitě zorganizovali pátrání po muži. Už ráno následujícího dne policisté našli auto muže, které zůstalo nedaleko jezera kde on rybařil.

Muž strávil 17 dnů v lese / Zdroj: medialeaks.ru

Kolem rybníka je hustý les, a tak policisté předpokládali, že Harry mohl v houštině zabloudit, ale zpět se dostat nemohl. Pátrací týmy začaly prohledávat les a postupně nechávaly balíčky s jídlem v naději, že je Burley najde. Celkem bylo do operace zapojeno 40 lidí.

Podle policistů pátraní trvalo okolí několik dní, ale žádné stopy nenašli. 16. května se však na ně usmálo štěstí: jedna z pátracích jednotek našla krabici s Harryho náčiním a jeho dočasným úkrytem, muže však na místě nenašli.

Pátraní po Harry Burley / Zdroj: medialeaks.ru

„Nechali mu vzkaz a zapalovač, aby mohl rozdělat oheň. A taky napsali, že se vrátí zítra,“ řekla novinářům Stacy.

Harry Burley / Zdroj: YouTube

O týden později záchranáři našli další úkryt postaveny mužem. Tentokrát ale našel se i sám rybář v naprostém pořádku a ve zdraví. Harry se jen stěžoval na malou bolest, ale jeho život nic neohrožovalo, což strážníky překvapilo. Po několika hodinách se rybář podrobil vyšetření v nemocnici a setkal se se svou rodinou.

PSALI JSME: BOŽÍ STVOŘENÍ: KNĚZ PROMĚNIL KOSTEL V ÚTULEK PRO PSY

PŘIPOMÍNÁME: REALITNÍ AGENT ŘEKL MLADÉMU PÁRU, ŽE POD JEJICH DOMEM JE JESKYNĚ: JEŠTĚ NEVĚDĚLI, ŽE TO BYL PORTÁL DO JINÉHO SVĚTA

Share