Ruský opozičník Garry Kasparov je přesvědčen, že ví, kdy Bělorusko zaútočí na Ukrajinu

„Bělorusko zaútočí na Ukrajinu.“ S tímto tvrzením vystoupil ruský opozičník a mistr světa v šachu Garry Kasparov. Zpráva Kasparova pod názvem „Bělorusko zaútočí na Ukrajinu“ se objevila po posledních prohlášení běloruského diktátora Alexandra Lukašenka na téma vztahů s Ukrajinou a zeměmi Západu.

Garry Kasparov/Zdroj: youtube.com

„Lukašenko se zintenzivnil a začal vyhrožovat metodou Kremlu. Neuznaný Běloruský prezident prohlásil, že zaměřovač je již namířen na vládní stanoviště nepřátelských zemí, které ohrožují Minsk.“

Alexandr Lukašenko/Zdroj: youtube.com

„Lukašenko také dodal, že před několika dny se ukrajinská strana pokusila zaútočit na republiku raketovými údery, ale všechny rakety byly zachyceny. S největší pravděpodobností je to všechno řečeno ústy Kremlu, ne samotného Lukašenka, protože všichni víme, že jen hraje roli loutky ve velké Putinově hře,“ poznamenal Kasparov.

Garry Kasparov/Zdroj: youtube.com

Je jistý, že Bělorusko zaútočí na Ukrajinu za několik dnů, protože projevy Lukašenka se změnily z neutrálních na agresivní. Alexandr Lukašenko sice tvrdí, že Minsk nechce bojovat s Kyjevem, ale vše se děje pod záminkou ochrany před invazí ze strany Polska. „Ale je to stejně hloupost jako slavné „osvobození“ Ukrajiny,“ dodal Garry.

Garry Kasparov/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PREZIDENT ZEMAN PŘEDVEDL DŮLEŽITOU ZPRÁVU: “KDYBY NEBYLO RUSKÉ AGRESE NA UKRAJINĚ, TAK BYCH S TÍM NESOUHLASIL“

PŘIPOMÍNÁME: AL JAZEERA ZVEŘEJNIL PROGNÓZU EXPERTA NA MOŽNÝ DALŠÍ VÝVOJ KONFLIKTU UKRAJINY S RUSKEM

Share