Rudolf Hrušínský mladší oslavil své pětasedmdesáté narozeniny: Jak žije hvězda seriálu Ulice

Rudolf Hrušínský mladší je velice známým hercem, kterého mají rádi všichni fanoušci. Nejvíc se proslavil díky seriálu Ulice, ve kterém hraje i dnes. Rudolf dnes slaví své pětasedmdesáté narozeniny.

Rudolf Hrušínský mladší/Zdroj: youtube.com

Rudolf je hvězdou seriálu Ulice, a i jeho rodina je také velice slavná. Jeho tatínek Rudolf Hrušínský starší byl nejznámější hercem 20. století. Jeho mladší bratr Jan, je také velice populárním hercem, a dokonce i jeho syn Rudolf Hrušínský nejmladší šel ve šlépějích své rodiny.

Rudolf Hrušínský mladší/Zdroj: youtube.com

Podle portálu Extra, začátek kariéry herce byl v Činoherním klub, ve kterém hrál až dvacet sezon. Rudolf je nejen divadelním hercem, ale i moc často daboval, a zahrál si v obrovském množství filmů a seriálů.

Rudolf Hrušínský mladší/Zdroj: youtube.com

Nejvíc se ale proslavil díky seriálu Ulice, ve kterém hraje již od roku 2005. V němž ztvárňuje roli důchodce a rybáře Vlastimila Peška. V roce 2008 jeho partnerkou byla Hana Maciuchová, ale později se rozešli. Jeho současnou manželkou je Amálie Pešková, se kterou se vzal v roce 2019.

Rudolf Hrušínský mladší/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DO HERECKÉHO NEBE ODEŠLA BLANKA BOHDANOVÁ: KVŮLI KOMUNISTŮM JEJÍ KARIÉRA BYLA TÉMĚŘ ZNIČENÁ

PŘIPOMÍNÁME: JAN HRUŠÍNSKÝ NAPSAL DOJEMNÝ PŘÍSPĚVEK O BLANCE BOHDANOVÉ: LEGENDÁRNÍ HEREČKU SI PAMATUJE UŽ OD DĚTSTVÍ

ČTĚTE TAKÉ: „SPADL A BYLO JASNÉ, ŽE SE CÍTÍ ŠPATNĚ. MUSELI JSME PŘESTAT NATÁČET“: CO SE STALO LEOŠI NOHOVI PŘI NATÁČENÍ NOVÉ KOMEDIE LÁSKA NA ŠPIČKÁCH

Share