Rozvedla jsem se a teď si můžu dělat vše co chci: už nemusím být služkou pro svého manžela

Je mi 37 let, pracuji ve čtyřech zaměstnáních a můj příjem převyšuje manželův plat skoro dvakrát. Ale můj manžel se domnívá, že kromě hmotného zajištění rodiny by žena měla ještě vařit svíčkovou a dělat řízky.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Vracím se domů v deset večer, jsem velmi unavená, ale zároveň v sobě nacházím sílu zkontrolovat domácí úkoly u dětí a pomoci s referáty či projekty do školy a školky. Děti máme dvě, pět a devět let, potřebují také pozornost rodičů. Můj manžel si myslí, že žena by měla dělat všechno doma a muž jen sedět na gauči a pít pivo.

Stejný názor zastávají i jeho rodiče. Měli jsme doma situace, kdy jsem po návratu z práce slyšela výtky na svou adresu, že v domě není čerstvé jídlo.

Jídlo / ilustrační foto / Zdroj: mirfactov.com

Na to jsem odpovídala manželovi, že si může udělat večeři sám, nebo si může udělat čínské nudle. Není totiž v práci tak vytížený a jeho pomoc by se velmi hodila. A manželova matka pokaždé omdlívá, že mám v koupelně prach.

Dlouho jsem poslouchala nespokojenost ze strany manžela a jeho příbuzných a pak jsem se rozhodla podat žádost o rozvod. Jsem rozvedená, teď můžu jíst a pít, co chci a kdy chci, můžu si lehnou zdřímnout odpoledne, pokud jsem strávila noc s nemocným dítětem.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Koupila jsem sobě i dětem dobré oblečení, takové, které si zasloužíme. Nikdo mi nemůže nic vyčítat a nemusím se vymlouvat za své chování. A to je tak úžasné! Nechci být doma služkou, zatímco manžel si hraje na počítači a čeká, až sama vše udělám.

PSALI JSME: MUŽ SVÉ DÍVCE UKÁZAL FOTOGRAFII, JAK PŘIPRAVUJE VEČEŘI, ALE KDYŽ SE NA NĚJ PODÍVALA, OKAMŽITĚ SE DOZVĚDĚLA O JEHO ZRADĚ

PŘIPOMÍNÁME: GABRIELA SOUKALOVÁ UKÁZALA KRÁSNÉ FOTKY S BŘÍŠKEM MĚSÍC PŘED PORODEM: „NEMŮŽU SE DOČKAT, AŽ NA NÁS TEN DROBEČEK VYKOUKNE“

Share