Gabriela Soukalová ukázala krásné fotky s bříškem měsíc před porodem: „Nemůžu se dočkat, až na nás ten drobeček vykoukne“

Za měsíc porodí bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová své první dítě. Proto se nedávno zúčastnila focení a díky tomu se objevily velmi krásné fotky. Píše o tom server Super.cz.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Gabriela Soukalová přiznala, že dříve nechápala, že se někdo může těšit na porod. Teď si to ale uvědomuje a sama čeká, až přivede na svět své první dítě.

Podle ní to v posledních týdnech není příliš jednoduché, zejména kvůli bolestem zad. Navíc si všimla, že je víc unavená.

Gabriela Soukalová / Zdroj: Kateřina Bíbrlíková , archiv G.Soukalové

Dál pracuje jako moderátorka pořadu Showtime. Stále chce pracovat, dokud má takovou příležitost, a tak se nespěchá, aby odešla na mateřskou.

Nyní bývalá biatlonistka a její partner Miloš čeká na den, kdy už uvidí svou dceru. Uvědomuje si, že kvůli dítěti možná bude muset vydržet, ale vydržela to i její matka.

„Nemůžu se dočkat, až na nás ten drobeček vykoukne a já si v tu chvíli řeknu, že bych kvůli ní vydržela všechno,“ řekla pro Super.cz Gabriela Soukalová.

PSALI JSME: TATÍNKOVI JE 17, MAMINCE 31: PÁR SE ROZHODL ZACHRÁNIT DÍTĚ A PROMĚNIL SE V KRÁSNOU RODINU

PŘIPOMÍNÁME: DANA MORÁVKOVÁ PROZRADILA, JAK SE CÍTÍ PO OSLAVĚ SVÝCH 50. NAROZENIN: „MOC TO NEPROŽÍVÁM“

Share