„Rozhodl jsem se, že budu pomáhat Pirátům“: Jaroslav Hutka bude jezdit s Piráty v rámci jejich kampaně, i když ví, že se to mnohým nebude líbit

Zpěvák a písničkář Jaroslav Hutka hodlá podpořit Pirátskou stranu, a tak se zapojí do jejich kampaně, která bude zaměřena na lidi starší generace. Uvědomuje si však, že takové jeho rozhodnutí může mnohé lidi naštvat, ale je na to připraven. Řekl to v pořadu Interview na CNN Prima News.

„Rozhodl jsem se, že budu pomáhat Pirátům. Volil jsem je od doby, co vstoupili do politiky,“ uvedl Jaroslav Hutka.

Jaroslav Hutka / Zdroj: youtube.com

Zdá se mu, že tato strana má mladý výhled do budoucnosti. Ví, že se to některým lidem nebude líbit a že budou naštvaní, ale je prý na to připravený.

Očekává, že na sociálních sítích vyvolá u mnoha lidí vulgární reakci. Dokonce se mu říkají „havloid“, protože první český prezident byl pro něj významnou osobností.

Piráti / Zdroj: youtube.com

Václav Havel byl podle něj člověk, který vždy stál za svými názory, a proto byl mezi mnoha lidmi oblíbený. Když teď přemýšlí o současném prezidentovi či premiérovi, vzpomíná, že v dobách Václava Havla se nic podobného nedělo.

Během příštího měsíce se bude účastnit plánovaných akcí v rámci volební kampaně Pirátů a hnutí STAN. Budou podporovat jednotlivé krajské lídry.

Jaroslav Hutka / Zdroj: youtube.com

Podle zpěváka se chtějí setkávat s lidmi jejich věku a pokusit se jim vysvětlit svůj pohled na politiku Pirátské strany. Chtějí ukázat, že tuto koalici podporují nejen mladí, ale i jejich politika je nejen pro mladé.

Kromě toho mluvil i o hudbě, podle něj to mu teď po dlouhé pauze přináší radost. Už měl i několik koncertů v západoevropských zemích.

Jaroslav Hutka / Zdroj: youtube.com

Mimo jiné ho nyní těší jeho novorozená dcera, celkem má 6 dětí. Jaroslav Hutka prozradil, že jeho partnerka je podstatně mladší, ale šli k tomu a je teď rád.

PSALI JSME: JAKUB PRACHAŘ A JEHO NOVÁ LÁSKA: PARTNERKA HERCE PROZRADILA, JAK FUNGUJE JEJICH NOVÝ VZTAH

PŘIPOMÍNÁME: OLGA LOUNOVÁ PROZRADILA, ŽE MÁ PARTNERA: „JSEM ŠŤASTNÁ. TO ASI ŘÍCT MŮŽU“

Share