Jakub Prachař a jeho nová láska: Partnerka herce prozradila, jak funguje jejich nový vztah

Nedávno Jakub Prachař byl vyfotografován s herečkou Sárou Sandevou, jak se společně líbají. Bylo vidět, že pár má k sobě velmi blízko. Umělkyně nyní prozradila, o jaký vztah se jedná a jestli jim nedělá problém věkový rozdíl. Píše o tom Frekvence 1.

Prachař a Sandeva byli nachytání, jak se líbají v koutě na tiskové konferenci televize Prima. Pár si myslel, že je nikdo nevidí.

Nakonec se ale veřejnost dozvěděla, že v českém showbyznysu vznikl nový vztah. Herečka rovněž přiznala, že její vztah s fotbalistou Václavem Černým je u konce. Prachař se v minulem roce rozvedl Agátou Hanýchovou a dokonce měl ještě jeden vztah s Denisou Dvořákovou.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

S modelkou to ale také nevyšlo a Jakub zůstal sám. Nyní je však s herečkou Sárou Sendevou, která prozradila, jaký vztah mají. Umělkyně je totiž o 13 let mladší.

„Myslím si, že věk nehraje roli. Myslím, že je to o tom, jací jste, prostě o lidech,“ uvedla Sára s tím, že se vždy přátelila se staršími lidmi.

Sandeva říká, že Jakub má s sobě mladý elán a není vůbec poznat, že je starší. Uvedla to herečka pro televizní magazín Showtime.

PSALI JSME: “SKORO PO TŘECH LETECH U MOŘE”: MONIKA BAGÁROVÁ KONEČNĚ VYRAZILA NA DOVOLENOU, ALE ZNOVU BEZ SVÉHO PARTNERA

PŘIPOMÍNÁME: DCERA IVY KUBELKOVÉ KAROLÍNA SI POPRVÉ VYZKOUŠELA ROLI MODELKY: BYLA PŘEKVAPENÁ A PROZRADILA, JAK TO DOPADLO

Share