Rodinná idylka: šťastná Dara Rolins ukázala společný snímek s partnerem Nedvědem a dcerou

Už téměř rok chodí zpěvačka Dara Rolins s fotbalovou hvězdou Pavlem Nedvědem. Jsou šťastní a jejich láska jen kvete. Nedvěd má také dobrý vztah s dcerou své partnerky. O vztahu zpěvačky a fotbalisty promluvil známý psycholog Jeroným Klimeš, který si myslí, že nemají ponorkovou nemoc. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Před pár dny fotbalista a zpěvačka odpočívali na Sardinii. Nyní ale pár tráví čas i se zpěvaččinou dcerou Laurou. Dara Rolins ukázala na Instagramu jejich společný snímek.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Její dcera si na jejího partnera rychle zvykla a zpěvačka z toho byla nadšená. „Je z něj nadšená a hlavně on je nadšený z ní,“ řekla Dara Rolins pro slovenský server Nový Čas.

Nějakou dobu žila jen s dcerou, ale téměř před rokem se její život změnil. S partnerem se cítí lépe a tyto pocity jsou pro ni velmi důležité. Navíc je velmi ráda, že Pavel Nedvěd má s její dcerou skvělý vztah.

Pavel Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Podle psychologa Jeronýma Klimeše se lidé dělí na dvě skupiny. Lidé z první skupiny si mohou dovolenou užít, vychází spolu dobře.

Lidé z druhé skupiny se často hádají, když jedou na dovolenou, nebo když už přijeli. Rozhodně se jim nelíbí, že se mění systém a režim.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

„To, že společně jezdí na dovolené, nám ukazuje to, že se řadí do první skupiny,“ řekl pro Život v Česku Jeroným Klimeš.

Podle jeho slov Pavel a Dara nemají ponorkovou nemoc.

PSALI JSME: ŠŤASTNÁ PĚTINÁSOBNÁ BABIČKA IVA JANŽUROVÁ: HEREČKA PROZRADILA, PROČ JE ŠPATNOU BABIČKOU

PŘIPOMÍNÁME: OŽENIL SE S PARTNERKOU PO 22 LETECH VZTAHU: VÁCLAV SVOBODA ZE SERIÁLU ULICE OSLAVIL PRVNÍ VÝROČÍ SVATBY

Share