Oženil se s partnerkou po 22 letech vztahu: Václav Svoboda ze seriálu Ulice oslavil první výročí svatby

Herec Václav Svoboda od roku 2005 hraje Lumíra Nykla v seriálu Ulice. Před rokem se oženil se svou partnerkou Lenkou. Před pár dny manželé slavili první výročí a herec se pochlubil společnou fotkou. Píše o tom web Onlyu.cz.

Václav Svoboda a jeho partnerka Lenka se vzali před rokem, předtím jejich vztah trval 22 let. „Já jsem dozrál nebo mě ukecala, to neumím přesně říci,“ řekl tehdy Svoboda pro rádio Frekvence 1.

Vysvětlil také, že pokud onemocní, lékař jí řekne jeho diagnózu, protože se oficiálně stala jeho manželkou.

V loňském rozhovoru pro Novinky.cz řekl, že jeho manželka ho považuje za něžného cholerika. Může „vybuchnout“, ale za pár minut bude klid. Nyní ve svých 58 letech je už klidnější.

Před pár dny oslavil manželský pár první výročí. Václav Svoboda se pochlubil společnou fotkou na Instagramu. Herec si své manželky váží, jsou spolu šťastní.

PSALI JSME: PTALA SE ZÁKAZNÍKA, KOLIK STOJÍ PLZEŇ: CO TEREZA HLŮŠKOVÁ VYPRÁVÍ O SVÉ PRÁCI SERVÍRKY A JAK SE K NÍ CHOVAJÍ V HOSPODĚ

PŘIPOMÍNÁME: VZALI SE PO MNOHÁ LETECH LÁSKY: NA INTERNETU SE OBJEVILA FOTOGRAFIE Z TAJNÉ SVATBY JENNIFER LOPEZ A BENA AFFLECKA

Share