Vzali se po mnohá letech lásky: Na internetu se objevila fotografie z tajné svatby Jennifer Lopez a Bena Afflecka

Jak říká Jennifer Lopez – to, o čem s Benem Affleckem kdysi dávno snili, se stalo skutečností. A nyní se z nich stali plnohodnotní manželé.

Jennifer Lopez s Benem Affleckem/Zdroj: YouTube

Legendární americká herečka a zpěvačka, hvězda latinskoamerického popu Jennifer Lopezová se s fanoušky podělila o fotografii ze své tajné svatby. Akce se konala ve městě Las Vegas. Zpěvačka zveřejnila fotografii a video své svatby s hollywoodskou hvězdou, hercem a režisérem Benem Affleckem na svých webových stránkách pro své příznivce.

Jennifer Lopez s Benem Affleckem/Zdroj: chasdiy.org

„S těmi nejlepšími svědky, jaké si lze představit, v šatech ze starého filmu a v saku z Benova šatníku jsme si v malé kapli odříkali vlastní sliby a dali si prsteny, které budeme nosit po zbytek života. Byla to ta nejlepší svatba, jakou jsme si mohli představit,“ napsala Lopezová.

Jennifer Lopez s Benem Affleckem/Zdroj: chasdiy.org

Zpěvačka také dodala – to, o čem s Affleckem kdysi dávno snili, se stalo skutečností.

Jennifer Lopez s Benem Affleckem/Zdroj: YouTube

Připomeňme, že Affleck a Lopezová spolu již dlouho udržují vztah a dokonce byli zasnoubeni. Na počátku devadesátých let se však manželství neklaplo.

ČTĚTE TAKÉ: 61LETÁ ŽENA A 24LETÝ MUŽ SE VZALI: CHERYL MÁ 17 VNOUČAT, ALE CHCE MÍT I DÍTĚ SE SVÝM PARTNEREM

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „TCHYNĚ ONEMOCNĚLA A VZALI JSME JI K SOBĚ. A TEĎ UDĚLALA PROHLÁŠENÍ, KVŮLI KTERÉMU JI ANI NECHCI VIDĚT“

Share