61letá žena a 24letý muž se vzali: Cheryl má 17 vnoučat, ale chce mít i dítě se svým partnerem

Dá se říct, že láska kvete v každém věku. Na podzim 2021 se 61letá Cheryl provdala za 24letého Qurana. Žena je neuvěřitelně šťastná a tvrdí, že jejich vztah je dokonalý. Nyní by si manželský pár rád pořídil i dítě. Píše o tom server TN.cz.

Quran a Cheryl / Zdroj: youtube.com

Manželé žijí v americkém státě Georgia. Portál Mirror uvádí, že pár by chtěl mít dítě. O tomto milostném příběhu psala již řada populárních médií.

Cheryl je sedminásobnou matkou a má také 17 vnoučat. Chtěla by ale mít dítě i se svým současným partnerem. Uvědomuje si, že není mladá, a tak s partnerem hledají alternativní cestu.

Quran a Cheryl / Zdroj: youtube.com

Uvažují například o adopci dítěte nebo o tom, že si budou muset pořídit náhradníka. Teď je to pro ně důležité téma.

„Lidé říkají, že jsem sobecká a příliš stará na to, abych byla teď mámou, ale já si nedělám starosti, že tu nebudu, abych se o dítě starala,“ řekla Cheryl.

Quran a Cheryl / Zdroj: youtube.com

Když došlo k jejich prvnímu setkání, bylo mladíkovi 15 let. Pak se ale několik let neviděli. Na podzim roku 2020 si Quran všiml, že Cheryl pracuje v jednom obchodě a začali znovu komunikovat.

Začali spoluchodit a asi po roce se vzali. Manželé říkají, že jsou velmi šťastní, na sociálních sítích zveřejňují společná videa, to jim umožňuje dobře vydělávat. Některá videa zveřejňují na OnlyFans.

Quran a Cheryl / Zdroj: youtube.com

Portál Daily Mail píše, že někteří lidé je kritizují. Quran řekl, že si někteří lidé myslí, že ji údajně využívá a čeká, až ho napíše do své závěti. Jiní lidé si myslí, že je opatrovníkem ženy a že Cheryl má demenci. Mnoho uživatelů sociálních sítí nevěří, že se manželé opravdu milují.

PSALI JSME: ŠÁRKA VAŇKOVÁ A SÁMER ISSA SE OBJEVILI SPOLEČNĚ NA JEDNÉ SCÉNĚ: OD PRVNÍ SUPERSTAR UPLYNULO UŽ 18 LET. JAK SE ZMĚNILI

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ ODPOČÍVÁ S JAROMÍREM SOUKUPEM VE ŠPANĚLSKU: MODELKA UŽ STIHLA ZVEŘEJNIT SPOLEČNÉ FOTO

Share