Rodina herce Milana Lasicy rozhodla, jak bude probíhat poslední rozloučení: příznivci umělce z toho nebudou mít radost

Na Slovensku nebude vyhlášen státní smutek po odchodu herce a moderátora Milana Lasicy. Poslední rozloučení se bude konat v rodinném kruhu. Informují o tom slovenská media s odkazem na kolegu humoristy herce Pavola Danišoviče.

Milan Lasica/Zdroj: youtube.com

„Rodina se rozhodla tak, že se to má konat v absolutně nejužším kruhu,“ prohlásil Lasiců spolupracovník s tím, že se neví, kdy se přesně pohřeb uskuteční.

Před časem se psalo, že vláda údajně mela nabídnout rodině možnost konání státního pohřbu, ale konečné rozhodnutí je za nejbližším okolí Lasicy.

Milan Lasica / Zdroj: youtube.com

Zástupce koaliční strany Svoboda a solidarita uvedli, že kabinet bude kontaktovat rodinu a nabídne pomoc s organizací pohřbu. Uvažovalo se i o vyhlášení státního smutku.

Milan Lasica/ Zdroj: youtube.com

Milan Lasica zemřel ve věku 81 let o víkendu během vystoupení v divadle Štúdio L+S v Bratislavě. Na internetu se dokonce objevila petice, kde se navrhuje pořádání státního pohřbu pro umělce.

PSALI JSME: “VŽDYCKY TO BYL LASKAVÝ, BÁJEČNÝ ČLOVĚK”: JAK VZPOMÍNÁ NA ZNÁMÉHO HERCE A REŽISÉRA MILANA LASICU HELENA VONDRÁČKOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: “MIMINKA BUDOU, ALE NEBUDOU NAŠE“: PO TŘECH DĚTECH TOMÁŠ KLUS S MANŽELKOU SI CHTĚJÍ RODINU ROZŠÍŘIT

Share