Radek Kašpárek znovu v nemocnici: „Absolvoval jsem CT srdce“

Známý šefkuchař Radek Kašpárek nedávno prodělal operaci páteře a vrátil se k natáčení pořadu. Ještě před vydáním prvního dílu nové sezony však skončil znovu v nemocnici.

Radek Kašpárek / Zdroj: YouTube

Po operaci páteře a rehabilitaci se Radek vrátil do své restaurace. Na TV Nova se nyní Kašpárek podílí na natáčení exkluzívního dílu pořadů amatérských kuchařů MasterChef, speciální duely MasterChefa.

Radek Kašpárek / Zdroj: Instagram

Minulý týden se ale musel obrátit na kardiochirurga. Jak sem šéfkuchař prozradil v rozhovoru pro ahaonline.cz, v nemocnici mu dali holter a udělali CT srdce. Výsledky ošetření budou známy tento týden.

„Dali mi holter, absolvoval jsem CT srdce. Výsledky bych měl mít tento týden,“ v rozhovoru pro ahaonline.cz prozradil slavný šefkuchář

Radek Kašpárek / Zdroj: Instagram

A teď bude neustále chodit s přístrojem připojeným k němu, který sleduje jeho srdeční činnost. Jde o to zjistit, zda má Kašpárek arytmii.

Radek Kašpárek se svou manželkou / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: MNOHO ČESKÝCH ODBORNÍKŮ VYZVALO VLÁDU, ABY ZMĚNILA PŘÍSTUP K ŘEŠENÍ PROBLÉMU KORONAVIRU: NAPSALI MANIFEST, JAK BY BYLO MOŽNÉ SITUACE ZMĚNIT ZA 40 DNÍ

PŘIPOMÍNÁME: NEMOC HO ZASTIHLA NEČEKANĚ: JAN KAČER UPŘIMNĚ PROZRADIL, JAK MU ODHALILI SERIÓZNÍ CHOROBU

Share