Žena si koupila nový dům, který byl vysoký pouze 1 metr: Neviděla ale, jak vypadá uvnitř

Při koupi nového domu čekalo obyvatelku USA nečekané překvapení. Koupila jej na aukci, takže neviděla, jak zakoupený dům vypadá uvnitř.

Žena/ Zdroj: headinsider.net

Dům se nachází ve státě New Jersey. Když ho majitelka poprvé uviděla, byla v šoku. Kromě hlavní budovy byla ve dvoře ještě další budova. Miniaturní budova vysoká 1 metr 20 centimetrů připomínala skutečný domeček.

Žena/ Zdroj: headinsider.net

Tento dům měl vlastní vchod, ale majitelka se stěží protlačila malými dveřmi. Uvnitř na ni čekalo další překvapení: byla tam kuchyň, koupelna a jídelna. V domě byl dokonce krb, i když velmi malý.

Žena/ Zdroj: headinsider.net

Žena se rozhodla zjistit, kdo dříve vlastnil její dům. Ale informací bylo příliš málo. Někdo poznamenal, že tam žili lidé malého vzrůstu. Jiní si mysleli, že je to muzeum. Ukázalo se ale, že odhady byly špatné.

Dům/ Zdroj: headinsider.net

Po dlouhém hledání se ženě podařilo najít toho, kdo byl předtím majitelem. Ukázalo se, že muž postavil tento dům v 60. letech, aby si v něm mohla hrát jeho vnoučata.

Žena/ Zdroj: headinsider.net

Nová majitelka si myslí, že je to opravdu dobrý objekt, a rozhodla se ho použít pro tematické večírky. Je nutné provést pouze menší opravy.

Dům/ Zdroj: YouTube

Nyní je miniaturní dům jednou z turistických cílů New Jersey. Majitelka ráda vypráví svůj příběh každému, kdo má zájem. A každý si může pořídit fotografii na verandě.

Žena/ Zdroj: YouTube

Interiér ale ztratil svůj původní vzhled. Majitelka doufá, že v průběhu času provede renovaci, aby si děti mohly i nadále hrát v domě.

Žena/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: SVOBODNÁ MATKA POSTAVILA VLASTNÍMA RUKAMA DŮM, KTERÝ VIDĚLA VE SNU: JAK SE JÍ TO POVEDLO

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PO DOBU 20 LET VŮBEC NEUKLÍZELA SVŮJ DŮM, ALE ZŮSTAL ČISTÝ: V ČEM JE TAJEMSTVÍ

Share