Svobodná matka postavila vlastníma rukama dům, který viděla ve snu: Jak se jí to povedlo

Obyvatelka Finska Riikka Sirenius může jít příkladem všem ženám.

Žena/ Zdroj: YouTube

Někteří lidé si myslí, že sen je něco mystického, ​​co může ovlivnit náš budoucí osud. Jiní lidé věří, že sny jsou jen naše myšlenky a vědomosti, co jsme za celý den posbírali.

Žena/ Zdroj: YouTube

Žena z Finska viděla ve snu svůj vysněný domov. Navzdory skutečnosti, že žena neměla nic společného s architekturou, postavila ho vlastníma rukama.

Stavba/ Zdroj: YouTube

Svobodná matka Riikka Sirenius žila ve městě se svými dětmi. Pracovala na záchranné službě a poté, co usnula na jedné z nočních směn, uviděla ve snu svůj neobvyklý dům. Žena si už ve snu uvědomila, jak moc ho chce postavit.

Žena/ Zdroj: YouTube

Když se Riikka probudila, udělala náčrt a po směně okamžitě šla do místního stavebního oddělení. Když architekt uviděl náčrtky, nadšeně se pustil do tak neobvyklého projektu.

Žena/ Zdroj: YouTube

Brzy byl vytvořen výkres osmibokého domu s neobvyklými místnostmi a byl proveden výpočet množství materiálů pro stavbu.

Žena/ Zdroj: YouTube

Takhle to vše začalo. Otec, který své dceři pomáhal se stavbou, skončil v nemocnici. Riikka se o něj musela dlouho starat, proto na chvíli zapomněla na stavbu domu. Když se mohla vrátit do práce, léto už skončilo.

Žena/ Zdroj: YouTube

Žena ale neustoupila. Objednala si u dřevařské společnosti veškeré potřebné materiály a pokračovala ve stavbě. Riikka společně se svými dětmi začala stavět rám domu, ale bez ohledu na to, jak moc se snažili dokončit venkovní práce před začátkem zimy, nepodařilo se jim to.

Žena/ Zdroj: YouTube

Děti přesvědčily svou matku, aby se nevracela do města, ale aby zůstala v malém dřevěném domku, kde žili při stavbě domu a také se starali o své koně.

Žena/ Zdroj: YouTube

Po roce a půl se stavba chýlila ke konci. Trouba byla postavena a dům byl úplně dokončen. Přátelé přijížděli, aby pomohli rodině.

Dům/ Zdroj: YouTube

Po dokončení všech stavebních prací se rodina rozhodla pozvat příbuzné a přátele na kolaudaci.

Žena se psem/ Zdroj: YouTube

Žena/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: ŽENA PO DOBU 20 LET VŮBEC NEUKLÍZELA SVŮJ DŮM, ALE ZŮSTAL ČISTÝ: V ČEM JE TAJEMSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELSKÝ PÁR PRODAL DŮM A UŽ ŠEST LET ŽIJÍ NA LODI: JAK VYPADÁ JEJICH ŽIVOT DNES

Share