Profesionální uklízečka ukázala jak se změnil dům staré dámy po dvaceti letech kouření uvnitř: Skutečná barva obydlí po úklidu vás překvapí

Zaměstnankyně úklidové firmy ukázala, jak vypadá dům staré dámy po 20 letech kouření uvnitř.

Sarah May uklízela dům paní, která po dobu 20 let kouřila přímo doma / Zdroj: medialeaks.ru

Není žádným tajemstvím, že pokud se kouří uvnitř místnosti, žíravý zápach se vstřebává do stěn a závěsů. Ale co by se stalo, kdyby se kouřilo uvnitř po dobu dvou desetiletí?

Profesionální uklízečka a uživatelka sociální sítí TikTok Sarah May zveřejnila odpověď na tuto otázku ukazuje na videu, úklid v domě, starší ženy, uvnitř kterého paní kouřila více než 20 let.

Sarah May uklízela dům paní, která po dobu 20 let kouřila přímo doma / Zdroj: medialeaks.ru

V záběru Sára ukázala kuchyň a koupelnu staré paní. Domácí spotřebiče a instalace v obydlí měly nažloutlý hnědý odstín. Když však Sarah přiblížila kameru, bylo jasné, že taková barva v domě je jen od nikotinu, který se na nich léta usazoval.

Žluté rozvody z kouření se nahromadily na myčce nádobí, zejména kolem přepínačů režimů. Kvůli nikotinové vrstvě plaku se chladnička stala hnědého odstínu. Toaleta v koupelně byla také ve skvrnách a potřebovala dobrý úklid.

„Tato malá starší žena kouří uvnitř domu více než dvě desetiletí. Naším hlavním cílem bylo odstranit všechny hnědé skvrny nikotinu.“ vysvětlila Sarah.

Pro odstranění nikotinu z povrchů v domě, Sarah použila silné čisticí prostředky a bělidlo. Předtím, než se zbavila rozvodů nikotinu, několikrát pokryla veškeré domácí spotřebiče čisticím roztokem.

Sarah May uklízela dům paní, která po dobu 20 let kouřila přímo doma / Zdroj: medialeaks.ru

Nebyla to snadná práce, a tak Sarah požádala o pomoc kamarádku na úklid. Podle ženy, aby oni daly do pořádku kuchyň a koupelnu, trvalo jim to šest hodin.

„Mnohokrát jsme bělily všechny povrchy, abychom dosáhly původního stavu tohoto krásného domova. Trvalo nám to šest hodin, než jsme skončily s kuchyní a koupelnou. Ale paní byla nesmírně šťastná, když viděla výsledek,“ řekla Sarah.

Sarah May uklízela dům paní, která po dobu 20 let kouřila přímo doma / Zdroj: medialeaks.ru

Výsledek se skutečně ukázal být ohromující. Sarah May a její kamarádka donutily kuchyň a koupelnu znovu svítit čistotou a sněhově bílou barvou, která byla doslova obnovena do původního stavu.

Lidi, kteří video zhlédli více než 313 tisíckrát, byli z výsledku také nadšení.

Doufali, že stařenka už nebude opakovat svou chybu a kouřit uvnitř domu.

https://www.tiktok.com/@lasarahmay/video/6971568888219749637?is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262

PSALI JSME: JANA MALÁČOVÁ TRVÁ NA DŮCHODOVÉ REFORMĚ: ODKUD BY ČESKO MOHLO VZÍT PENÍZE NA TUTO REFORMU

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE VRÁTILA DOMŮ A V PRAČCE UVIDĚLA HOSTA: ODTUD NA NÍ VYKUKOVALY DVĚ LESKLÉ OČI, KOLEM KTERÝCH BYLA I RUDA SRS

Share