Dívka se vrátila domů a v pračce uviděla hosta: odtud na ní vykukovaly dvě lesklé oči, kolem kterých byla i ruda srs

Žena z Londýna jménem Natasha Prayag večer zamířila ke svému autu, přičemž dveře do domu nezavřela, protože plánovala nahlédnout do auta jen na pár minut. Neudělala by to, kdyby věděla o následcích.

Natasha Prayag / Zdroj: mirfactov.com

Když se Natasha vrátila zpět, zamířila do kuchyně, kde z pračky na ní vykukovaly dvě lesklé oči, kolem kterých se objevila ruda srst. Ukázalo se, že do pračky vlezla liška.

„V pračce seděla liška, skutečná divoká liška! Vyšla jsem jen na pár minut,“ říká žena.

Prayag si nedokázala představit, co bude dál. Snažila se ji vylákat ven. Liška dívku poslechla a vyšla ven. Ale rozhodla se, že v domě je mnohem útulnější a vrátila se zpět do domu stejným vchodem, jak zašla.

Později se dívka rozhodla využít pomoci odborníků z RSPCA, kteří na místo dorazili, zvíře vylovili a odvezli do příroda.

Liška, kterou Natasha našla u sebe doma / Zdroj: mirfactov.com

„Žádáme lidi, aby se nesnažili vylákat divoké zvíře z domu sami. Protože takový postup může být nebezpečný. Doporučujeme spoléhat se na pomoc odborníků, protože naši záchranáři vědí, jak pracovat se zvířaty.“ vyjádřil se mluvčí RSPCA

PSALI JSME: “PO ČASE JSEM POCHOPILA, ŽE TO BYLI LIDI, KTEŘÍ K SOBĚ PATŘILI ”: NAĎA URBÁNKOVÁ PROMLUVILA, JAKÝ VZTAH MĚLA S LIBUŠI ŠAFRÁNKOVOU

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ KOUPIL DŮM, ALE ŠPATNĚ POCHOPIL SLOVA MAJITELE: KDYŽ UVIDĚL, ZA CO UTRATIL PENÍZE, BYL OHROMENÝ

Share