Proč se Jennifer Lopez a Ben Affleck rozešli před 17 lety

Před sedmnácti lety, den před svatbou, Jennifer Lopez a Ben Affleck oznámili svůj rozchod. Co přesně bylo příčinou rozchodu, dlouhých sedmnáct let ani Jennifer ani Ben neřekli.

Jennifer Lopez a Ben Affleck / Zdroj: hvylya.net

Bývalý umělecký manažer Rob Shooter, který s Lopezem spolupracoval v letech 2003 až 2005, označil příčinu rozchodu. Ukázalo se, že Ben Affleck už tehdy trpěl závislostí na alkoholu, což bylo důvodem zrušení svatby.

Shooter řekl, že iniciátorem rozchodu byl sám Affleck.

Jennifer Lopez a Ben Affleck / Zdroj: YouTube

„Právě on tenkrát přerušil vztah. Utíkal, protože se nedokázal vypořádat se svými démony. Dlouho se potýkal se závislostí a nakonec nad ní převzali kontrolu. Tehdy nebyla vhodna doba pro jejích vztah,“ prozradil bývalý umělecký manažer.

Mimochodem, kdysi to byl Shooter, kdo informoval veřejnost, že Jennifer Lopez a Ben Affleck se rozešli. Nyní je muž přesvědčen, že pár si vztah udrží.

Jennifer Lopez a Ben Affleck / Zdroj: hvylya.net

„Chci věřit, že tentokrát svatba bude. Tehdy se to vše pokazilo v jednom okamžiku. Byl to krásný pár a hodně se milovali,“ říká Rob.

Sám Affleck se před veřejností netajil svými problémy s alkoholem. Herec kdysi přiznal, že právě závislost na alkoholu byla důvodem rozchodu s Jennifer Garnerovou.

Jennifer Lopez a Ben Affleck / Zdroj: ukr.media

PSALI JSME: JENNIFER ANISTON SDÍLELA ARCHIVNÍ FOTOGRAFIE A ZEPTALA SE FANOUŠKŮ, KTERÝ Z ÚČESŮ JÍ NEJVÍCE SLUŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: „PO LÉKAŘSKÉM DOPORUČENÍ“: KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. STRÁVILA NOC V NEMOCNICI

Share