Dívka nařídila příteli, aby se zbavil feny, se kterou žil několik let: Nakonec muž napsal inzerát

Ne všichni lidé milují zvířata. Někdo nemůže žít bez domácích mazlíčků koček, psů, králíků, želv. A někdo nesnáší jen podobu těchto roztomilých bytostí. Je to příběh o dívce, která neměla ráda fenu svého přítele tak moc, že se stala světoznámou.

Muž se psem / Zdroj: goodhouse.ru

Uživatel jedné ze sociálních sítí jménem Götzen se rozhodl, že po čtyřech letech vztahu je čas konečně začit žít se svou přítelkyní. Ale on ani netušil, jak moc jeho přítelkyně nenávidí jeho fenu Molly.

Dívka dala Götzenu ultimátum a požadovala, aby se Molly okamžitě zbavil. Poté, co Götzen popřemýšlel o tomto problému, dal inzerát do elektronických reklamních novin. Přečtěte si sami, co bylo napsáno v inzerátu.

Pes / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Daruji zdarma do dobrých rukou.

Moje přítelkyně nemá ráda mou fenu Molly. Takže budu muset pro ní najít nový domov. Je čistokrevná, pochází z bohatého regionu a byla u mě čtyři roky. Ráda hraje hry. Není moc chytrá. Má dlouhé vlasy, takže vyžaduje pečlivější péči, zejména pokud jde o nehty. Ale ráda se o ně stará. Nespí a hlučí celou noc a spí, když pracuji. Ráda jí všechno jen to nejlepší a nejdražší. Nikdy vás nepotká u dveří po dlouhém pracovním dni a nikdy vám nedá nezištnou lásku, i když se cítíte špatně. Nekouše, ale snadno může způsobit nějaké potíže!

Pokud tedy má někdo zájem o mou třicetiletou, sobeckou, zlomyslnou, mercantilní přítelkyni, přijďte a vyzvedněte si ji! S mou fenou chceme, aby co nejdříve odjela do jiného domu. Rychle!”

Pes / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Pár dní po zveřejnění inzerátu ho Götzen aktualizoval a dodal, že dívka byla vrácena chovatelům, tedy rodičům, a on a Molly hledají novou přítelkyni.

PSALI JSME: JENNIFER ANISTON SDÍLELA ARCHIVNÍ FOTOGRAFIE A ZEPTALA SE FANOUŠKŮ, KTERÝ Z ÚČESŮ JÍ NEJVÍCE SLUŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENĚ, KTERÁ MĚŘILA POUHÝCH 71 CM, SE PODAŘILO STÁT SE MATKOU TŘÍ DĚTÍ. JAK VYPADAJÍ JEJÍ DĚDICOVÉ

Share