Manželka přestala vařit, aby manžela poučila: Jak na to reagoval muž

Žena pracuje jako zdravotní sestra, takže často přichází domů pozdě v noci. Přesto je na ní většina domácích povinností. Podle ní je to normální. Muž ale by mohl pomoci v případě potřeby. A nedávný nešťastný případ přiměl ženu k zásadním změnám: prostě přestala dělat základní domácí úkoly.

Sestřička / ilustrační foto / Zdroj: ru.depositphotos.com

Žena byla po práci několik dní po sobě unavená, takže neměla dostatek času umýt nádobí. Nejen, že to manžel neudělal místo ní, ale také nepříjemně „popíchl“, že se talíře samy nevymyjí.

Manželka umyla nádobí. Poté se na ni muž obrátil s vážnou řečí, která ji opravdu urazila.

„Rozhodl se promluvit. Myslela jsem, že se chce rozejít nebo něco podobného udělat. Ale řekl: „Zlato, vím, že jsi hodně pracovala minulý týden a chápu, že máš spoustu práce. Ale v posledních několika večerech jsem musel jíst instantní polévku a pečivo.“ Dále řekl něco o tom, že jsem lína a on kvůli tomu trpěl… chvíli jsme se hádali, ale pak jsme se usmířili,“ napsala žena ve své publikaci na Redditu.

Nepořádek / Ilustrační foto / Zdroj: realestate.24tv.ua

Po rozhovoru manželka prostě přestala uklízet a vařit. Podle jejích slov, v domě byl skutečný chaos, dokud muž nevydržel. Požádal o odpuštění a uvědomil si, že nebyl vděčný za veškerou práci, kterou manželka dělala každý den.

„Ale řekl, že jsem se chovala jako mrcha několik posledních týdnů. Cítila jsem, že to byl jediný způsob, jak ho donutit být trochu více vděčnější,“ zakončila příběh žena.

Rodinná hádka / ilustrační foto / Zdroj: poradnytsya.info

Přesto pochybovala, jestli to udělala správně. Uživatelé Redditu ji však plně podpořili.

PSALI JSME: JEJÍ RODINA BYLA PROTI JEJICH VZTAHU KVŮLI BARVĚ JEHO PLETI, ALE TEĎ MAJÍ VELMI KRÁSNOU DCERU

PŘIPOMÍNÁME: RODINA NAŠLA V LESE OSAMĚLOU STAŘENKU, KTERÁ VE STARÉ CHATRČI STĚŽÍ PŘEŽÍVALA. PŘINESLI JÍ ZÁSOBU JÍDLA A POTÉ ZORGANIZOVALI OPRAVY

Share