Proč kupovat, když tolik toulavých zvířat potřebuje domov. Selena Gomez adoptovala 8 psů

Zpěvačka a herečka Selena Gomez se již stala idolem mnoha teenagerů. Jen málo lidí ví, že hvězda má obrovské srdce a pomáhá toulavým zvířatům.

Před několika lety Selena vzala z útulku psa jménem Winnie a o rok později, během první vlny pandemie koronaviru, adoptovala další štěně jménem Daisy.

Selena Gomez / Zdroj: mimimetr.me

Na Instagramu Gomez napsala, že následovala příklad několika svých přátel, kteří se během karantény rozhodli vzít z útulku zvířata, aby je ochránili.

Zpěvačka říká, že její mazlíčky se rychle spřátelili. Paparazzi často fotí hvězdu, která venčí psy. Selena dokonce cestuje se svými chlupatými přáteli.

Selena Gomez / Zdroj: mimimetr.me

Celebrita řekla, že to není poprvé, co adoptuje toulavá zvířata. Když ještě žila se svou matkou a nevlastním otcem v Texasu, v jejich domě bylo mnoho psů, kteří byli kdysi toulaví nebo opuštěni svými majiteli.

Selenina rodina měla současně 7 mazlíčků. Hvězda si pamatuje, jak se každý z nich objevil v jejich domě. Zdá se, že všechna čtyřnohá stvoření k nim byla poslána nebem.

Selena Gomez / Zdroj: mimimetr.me

Například Finu někdo nechal na parkovišti a matka zpěvačky si ji vzala. Chaseho našla zpěvačka na místě natáčení jednoho z filmů, Willieho opustili jejich sousedé, když se přestěhovali, Baylor byla adoptována z útulku.

Pejseka jménem Charlie herečka koupila v roce 2017. Fanoušci byli tímto jednáním hvězdy pobouřeni a v komentářích o tom vyjádřili nespokojenost.

Selena Gomez / Zdroj: mimimetr.me

Vzhledem k tomu, že zpěvačka často nebyla doma, koncertovala a hrála ve filmech, byla nucena dát všechny své mazlíčky svým rodičům, kteří žijí ve velkém domě. Celebrita nezapomíná na své mazlíčky a často je navštěvuje.

Když měla hvězda po několika letech více volného času, znovu se rozhodla vzít si z útulku zvíře, protože bez čtyřnohého přítele nemohla žít. V jejím domě se tedy objevili psi Winnie a Daisy.

PSALI JSME: DŮVODY, PROČ OSAMĚLÉ ŽENY BY NEMĚLY SI POŘIZOVAT DOMÁCÍ MAZLÍČKY

PŘIPOMÍNÁME: DOMÁCÍ MAZLÍČEK ZLOBIL SVÉHO PÁNA, A PAK SE ZA TO OMLOUVÁ: VIDEO DOJALO SPOUSTU LIDÍ

Share