Pro pomoc ke stylistům přišla unavená svobodná matka: Jak ji stylista převlékli a upravili na rande s mužem

Marii je 23 let. Sama vychovává dceru, a proto je nucena pracovat výhradně v noci. Tento způsob života nepříznivě ovlivnil vzhled dívky. Nyní pytle pod očima a matná kůže jsou jejími věrnými společníky. Hrdinka se cítí neviditelná. Ale předtím byla úplně jiná. Jasná, veselá a středem mužské pozornosti.

Marie, hrdinka článku / Zdroj: YouTube

Marie rozhodně potřebuje restart! Tým stylistů s vizážistu bude mít 24 hodiny na proměnit šedé myšky v ohromující krásku a připravit ji na první rande s mužem jejích snů.

Vybrané obrazy pro Marii / Zdroj: femmie.ru

Obraz č. 1

Jako první si Marie vyzkoušela krátké šaty s fotoprintem. Šaty skvělé zdůrazňují tenký pas dívky a objemná čast šatu přidala trochu objemu. Černý kabát, těsné punčocháče a jemné růžové boty na podpatku skvělé doplnily outfit. A hrdinka se stala podobat krásné panence.

Paní obraz / Zdroj: femmie.ru

Obraz č. 2

Kostým jasně modrého odstínu skvělé ladí se sněhobílou halenkou na tenkých ramínkách a jemně modrými špičatými lodičkami na podpatcích. Náhrdelník s kameny doplnily tuto stylovou kombinaci. Musím přiznat, že dívka vypadá velkolepě a elegantně, ale tento obraz je lepší nechat na obchodní schůzky nebo nějakou oslavu, na rande se bude hodit něco něžnějšího.

Druhý obraz / Zdroj: femmie.ru

Obraz č. 3

Pudrové šaty zdůraznily postavu dívky, ale téměř splynuly s její bledou kůží. Květinové boty, vícebarevný náhrdelník a jasná kabelka nic moc nezměnili, obraz je stále příliš bledý. Pokud si hrdinka vybere právě jeho, měla by k němu přidat pestrobarevnou bundu.

Třetí obraz / Zdroj: femmie.ru

Pro rande s mužem svých snu dívka si zvolila oblek modré barvy. Krátký účes a jasně červené rty harmonicky zapadly do jejího vzhledu. A vyvolený Marie při setkání dlouho nemohl odvrátit oči od ní.

Před a po / Zdroj: femmie.ru

Před a po / Zdroj: femmie.ru

Marie po proměně / Zdroj: femmie.ru

PSALI JSME: TEREZA KOSTKOVÁ SE VRACÍ DO DIVADLA SE SVOU MAMINKOU: KDO Z RODINY ZNÁMÉ HEREČKY NEUVÍTAL ROZVOLNĚNÍ OPATŘENÍ PROTI KORONAVIRU

PŘIPOMÍNÁME: „CO JSEM OD OSUDU NEČEKALA“: JAK 28LETÁ ŽENA ZÍSKALA DO SVÉ PÉČE DVĚ ADOPTIVNÍ DĚTI

Share