“To, že přišel na svět Albert, není náhoda”: Olga Menzelová otevřeně promluvila o svých partnerech a dětech

43letá Olga Menzelová byla dlouhodobě vdaná za známého režiséra Jiřího Menzela, který před několika měsíci podlehl vážně nemoci. Ve dnešní době portálu Super promluvila, kde jsou jeho ostatky a také jaký vztah má s otci svých děti.

Podle jejich slov, ve dnešní době má dvě části ostatků, které jsou ještě v domě Jiřího Menzela, kde žije Olga. Menzelová řekla, že jedna část bude někde uložena v Praze. Druhá část bude na oblíbeném místě známého režiséra.

Olga Menzelová se svými dětmi/Zdroj: instagram.com

Olga řekla, že druhá část ostatků bude na Mallorce, na které před pandemii ročně odpočíval Jiří se svou rodinou. Podle slov Olgy, její zesnulý manžel chtěl, aby tam byl i po své smrti.

Olga také promluvila o svém synovi Albertovi, kterého porodila od Miroslava Bárty, se kterým má ve dnešní době vztah. S nimž měla vztah i během manželství s Jiřím Menzelem, který o tomto vztahu věděl.

Olga Menzelová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Svou první dcerku porodila režisérovi Jaroslavu Brabcovi, druhou má s Jiřím Menzelem, a svého syna má už se současným partnerem. “To, že přišel na svět Albert, není náhoda, a já jsem potřebovala být trochu šťastná, trochu nad věci,” řekla zmíněnému portálu Olga.

Menzelová porodila svého syna před několika lety, ale dlouho ho tajila, protože chtěla, aby její nemocný manžel mel klid, a rychleji se uzdravil, ale bohužel toho se nestalo, a svého syna odtajnila jen po smrti svého manžela.

Olga Menzelová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: KAREL JANEČEK A JEHO PARTNERKA LILIA SE ROZHODLI VZÍT: KDY PLÁNUJÍ SVATBU A NA ČEM BUDE ZÁLEŽET

PŘIPOMINAME: “V ŽIVOTĚ JSEM NEPOZNAL LEPŠÍ ŽENSKOU”: SÁMER ISSA PROMLUVIL O SVÉ PARTNERCE A TAKÉ O MOŽNÉ SVATBĚ

Share