Tereza Kostková se vrací do divadla se svou maminkou: Kdo z rodiny známé herečky neuvítal rozvolnění opatření proti koronaviru

Všichni celebrity se velmi těšili na rozvolnění opatření proti koronaviru, protože kvůli pandemii ztratili svou oblíbenou práci. Ve dnešní době velké množství herců se postupně vrací do divadla a také na natáčení filmů a seriálů.

Není výjimkou i známá herečka Tereza Kostková, která se vrací do divadla se svou maminkou Carmen Mayerovou. Portálu Super promluvila, v jaké hře si zahraje a také sdílela, kdo z její rodiny není rád rozvolnění opatření.

Tereza Kostková/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, začne hrát v divadle už od 17. června, a bude to představení z knih Betty MacDonaldové z Violy. Herečka řekla, že tohle představení už hrála se svou maminkou celých 17 let.

Tereza je velmi ráda, že život všech obyvatel ČR se vrací do normálu, ale největší radost pro ni bude tehdy, kdy stane po dlouhé přestávce na jevišti, na což se hodně těší.

Tereza Kostková/Zdroj: instagram.com

Bohužel, ale jeden člen její rodiny není rád, že se všechno začalo rozvolňovat. Podle jejich slov, jejímu synovi, který měl více než rok distanční výuku, návrat do školy se vůbec nelíbí. Herečka řekla, že ve dnešní době probíhá velké množství prezenčních zkoušek a testů, které jsou složitější, než distanční.

“Každý předmět si napálil spoustu věci a na ty děti to teď dolehlo,” dodala známá herečka, která věří, že jejímu synovi se podaří uspět u všech zkoušek.

Tereza Kostková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “A JE TO TADY. SNY SE PLNÍ“: HEREČKA EVA BUREŠOVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU S ČTYŘNOHÝM HRDINOU

PŘIPOMINAME: PAVLÍNA FILIPOVSKÁ OSLAVILA SVÉ OSMDESÁTÉ NAROZENINY: SLAVNÁ HEREČKA PROMLUVILA, JAKÝM BYL VE ŠKOLE BÝVALÝ PREZIDENT VÁCLAV KLAUS

Share