Příběh ze života: „Říká, že je unavená. Moje žena se stala šéfkou a přestala se starat o dům“

Když jsem potkal svou ženu, už jsem skončil se studiem a pracoval. Jsem obyčejný manager. Manželka tehdy studovala ekonomku, do konce studia zbývaly dva roky. Měl jsem ji tak rád, že jsem dlouho nečekal. O šest měsíců později jsme se vzali.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Zatímco ona studovala a pak teprve získala práci, já jsem nás celou dobu živil. Jo a dohoda byla taková, že jelikož já pracuji, ona je povinna dělat domácí práce.

Kancelář / Zdroj: abrozzi.com

No, já samozřejmě, když bylo něco potřeba, pomáhal. A vše bylo v pořádku. Moje žena dělala svou práci, já svou.

Muž / Zdroj: abrozzi.com

Uplynulo pět let, byla jmenována vedoucí finančního oddělení. Její plat byl třikrát vyšší než můj. A právě tehdy to začalo. Přijdu domů z práce, není jídlo, čisté oblečení, v domě je nepořádek. A moje milovaná křičí, že je unavená, kolem domu nic dělat nebude.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

A vůbec, že ​​teď musím plnit tyto povinnosti. Ale já prostě nechápu, proč zrovna já? Pracujeme stejně. Teď se pyšní , že se stala šéfkou? A teď i doma musím být podřízený? Nechci s ní konflikty, ale jinak to nejde. Co dělat?

PSALI JSME: MANŽELKA VŮBEC NECHCE CHODIT DO PRÁCE A JÁ NEVÍM CO S TÍM DĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: „IDEÁLNÍ“ MANŽELKA MĚLA VZTAH NA STRANĚ PO DOBU PĚTI LET: A TAK JSME SE ROZHODLI OSLAVIT NAŠE DESÁTÉ VÝROČÍ SVATBY S PŘÍBUZNÝMI

Share