Premiér celé léto tvrdil, že odpočívat nebude: Nyní Babiš promluvil o tajné dovolené v Itálii

Premiér Andrej Babiš pořád tvrdil, že na žádnou dovolenou nejede, protože jeho vláda musí „makat“ až do ukončení své funkce. Nyní ale jeho manželka Monika sdílela snímky z dovolené z Itálie a předseda vlády potvrdil, že nakonec v zahraničí byl. Jedná se tak o nepravdu, když Babiš říkal, že před volbami odpočívat nebude. Píše o tom web echo24.cz.

„Letos nejedu nikam, nemám právo na nic,“ uváděl Babiš uprostřed léta. Řekl to v době, když dovolenou již měl za sebou. Ale i před tím tvrdil, že odpočinek neplánuje.

Andrej a Monika Babišovi v Benátkách / Zdroj: echod24.cz

Babiš také vzpomínal na předchozí dovolenou v Řecku, kterou mu všichni vyčítali, protože na Krétu odjel v době koronavirové krize. Předseda vlády ale zdůraznil, že tam pracoval on-line celé dny.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Poté, co ale Babiš se svým hnutím ANO volby prohrál a nemá šanci na sestavení vlády, jeho manželka Monika zveřejnila na sociálních sítích fotky, jak se svým mužem chodí po italských Benátkách. K páru se přidaly i jejich děti.

Andrej Babiš v Benátkách / Zdroj: echod24.cz

Andrej Babiš na Facebooku tyto fotky okomentoval a uvedl, že se jednalo o prodloužený víkend v červenci. „Takže pokud to někomu vadí, tak se omlouvám, že jsme si dovolili jet na čtyři dny do Benátek“ napsal ministerský předseda s tím, že jeho oponentům vadí i to, že se vůbec narodil.

PSALI JSME: EPIDEMICKÁ SITUACE SE ZHORŠUJE: POČET NAKAŽENÝCH V PONDĚLÍ BYL OPROTI MINULÉMU PONDĚLÍ TÉMĚŘ DVOJNÁSOBNÝ

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA PŘED VOLBAMI SCHVÁLILA DESATERO PRO DŮCHODCE: JAK CHCE PENZISTŮM USNADNIT ŽIVOT A PŘIPRAVIT ČESKO KE STÁRNUTÍ POPULACE

Share