“Přemek doma vyvařuje”: Eva Burešová se dojemné vyjádřila o svém partnerovi

Nedávno 33letý kuchař Přemek Forejt a 27letá herečka Eva Burešová přiznali svůj vztah. Moc o něm svým fanouškům nesděluji, ale ve dnešní době Eva se rozhodla portálu ŽivotvČesku sdílet nějaké detaily z jejich společného života.

Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době koronavirová epidemie zavřela všechny restauraci a bary. Pro kuchaře Přemka Forejta je to náročná doba, protože ve dnešní době vydělává díky natáčení.

Dokonce svůj kuchařský talent Přemek ukazuje doma s Evou Burešovou. “Přemek vyvařuje doma, to je jasné. Nemohu tedy říct, že by se nás byt změnil přímo v restauraci, ale stará se hodně,” řekla Eva.

Přemek Forejt/Zdroj: instagram.com

Burešové se také moc nelíbí, že všechny restaurace jsou zavřené, protože vidí, jak je to těžké nejen pro jejího partnera, ale i pro všechny podnikatele. Pár ale vládní opatření podporuje, a všem doporučuje je dodržovat.

Burešová dokonce prozradila, že Přemek je nejenom úžasný kuchař, ale také i nádherný kadeřník. “My se navzájem češeme. Sedneme si proti sobě a češeme se,” uvedla Eva.

Eva Burešová se svým synem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “TĚCH NESMYSLU VYCHÁZÍ AŽ PŘESPŘÍLIŠ”: DCERA DALIBORA JANDY OTEVŘENÉ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍM STAVU ZNÁMÉHO ZPĚVÁKA

PŘIPOMINAME: SYN VĚRY ŠPINAROVÉ SE ROZHODL PRODAT VILU SVÉ MATKY: CO UDĚLÁ S OSOBNÍMI VĚCMI ZPĚVAČKY ADAM PAVLÍK

Share