Překvapené kotě dobylo svět: Přežilo pouze díky péči majitelky a zázraku

Kocour má ve tváři směšný výraz, jako by ho neustále překvapovalo, jak je svět zvláštní. Šedé kotě se díky svému podivnému obličeji stalo hvězdou internetu. Jinak je to obyčejný kocour, ale bez péče svého majitele a náhradního kočičího tatínka by nepřežil.

Kocouři / Zdroj: youtube.com

Tenhle kocour je nejlepším důkazem toho, že i když nejste jako ostatní, zasloužíte si lásku a možná i slávu. Feďa není jako ostatní miláčky, měl těžké dětství a stále byl nemocný. Ale právě jeho neobvyklá tvář z něj udělala internetový fenomén.

Kocouři / Zdroj: youtube.com

Feďa se narodil matce bez domova na dvorku malého domu. Narodil se slabý a nemocný. On i jeho sestra přišli o matku v dětství – krásná Lisa, zřejmě perské krve, nepřežila porod a navzdory péči Natálie, majitelky domu, zemřela. Od dětství mělo kotě zploštělý obličej, podivné oči, šikmé až k nosu a ne zcela správnou stavbu tlapek. Perské kočky často vypadají, jako by chtěly vraždit. S takovou tváří bylo těžké najít „svého majitele“.

Feďo / Zdroj: youtube.com

Natalie si myslí, že se dítě zranilo, když ho matka tahala v zubech přes ploty – příliš často padalo. Měl štěstí – ženino srdce při pohledu na dvě malé děti roztálo a ona jim poskytla střechu nad hlavou a postarala se o léčbu. Zdravou kočičku si rychle odvezli laskaví lidé. Nyní žije s Natáliinými přáteli. Na druhou stranu Feďa neměl prakticky žádnou šanci na přežití – s takovým obličejem a snůškou nemocí.

Kocouři/ Zdroj: youtube.com

Sousedův kocour Handsome se aktivně podílel na osudu dětí. Handsome byl na chvíli svěřen Natálii – zůstal u ní během sousedčiny dovolené. Jakmile se kocour s Feďou seznámil, rozhodl se ho adoptovat – a vlastně mu nahradil matku. Feďu sice kojit nemohl, ale olizoval ho, zahříval a učil ho všem potřebným věcem pro mačku. Handsomeovi bylo v té době pouhých pět měsíců, ale velmi se snažil a z koťat se stala opravdová rodina.

Feďo / Zdroj: youtube.com

Feďovi se v poslední době nedaří: má podivné alergie a oči, šikmo na nos, mu neustále slzí. Natalie se velmi snaží, aby se cítil dobře. Co se týče jeho podivného obličeje – majitelka nedokáže říct, co to je: zda je to trauma z dětství, nebo genetická vada. Jinak je ale Feďa úplně normální mladý kocour – běhá a hraje si úplně normálně. Jediné, čím vyjadřuje něhu ke své paničce, je zvláštní způsob – místo aby ji pošlapal, objímá ji všemi čtyřmi tlapami.

Feďo / Zdroj: youtube.com

A Feďa vrčí jako malý traktor. Natalii překvapila Feďova popularita – nyní je známý po celém světě, píší se o něm články v angličtině a jeho stránku čte téměř čtyři tisíce lidí. „Pro nás je to jen obyčejný, prostý kocour s jedinečným vzhledem, nic víc. Samozřejmě je velmi příjemné, že se Feďa líbí tolika lidem, je to pro nás velká inspirace!“ Jsou tři věci, na které se můžete dívat donekonečna: oheň, voda a roztomilá koťátka.

PSALI JSME: ŽENA ZACHRÁNILA BŘEZÍ FENKU, KTEROU OPUSTIL MAJITEL: O NĚKOLIK DNÍ POZDĚJI NA NI ČEKALO MILÉ PŘEKVAPENÍ

PŘIPOMÍNÁME: STRÁVIL PRVNÍ MĚSÍCE SVÉHO ŽIVOTA NA ULICI: TOULAVÉ ŠTĚNĚ SE BÁLO KAŽDÉHO ŠUSTĚNÍ, MĚLO VŠAK ŠTĚSTÍ, ŽE LASKAVÁ ŽENA VZALA HO K SOBĚ DOMŮ

Share