Strávil první měsíce svého života na ulici: Toulavé štěně se bálo každého šustění, mělo však štěstí, že laskavá žena vzala ho k sobě domů

Heaven strávila první měsíce svého života na ulici. Když se dostala do útulku, už se jasně věděla: od lidí by se nemělo očekávat nic dobrého. Ale láska a péče ji úplně změnily. Od prvních měsíců života se malá fena věděla o všech nebezpečích na ulici: jak jsou lidé nelaskaví, jak krutí jsou ostatní psi a jak bolestivý je hlad.

Heaven/Zdroj: instagram

Měla však štěstí – laskavá žena vzala fenu k sobě domů a zajistila, aby se cítila bezpečně. Láska a neustálá podpora změnily Heaven – a nyní je to k nepoznání. První dny byly velmi obtížné: i když pes věřil své „nové matce“, stále nebylo možné s ní jít ven. Štěně se vyhýbalo všem kolemjdoucím.

To už nemohlo pokračovat a dívka hledala cestu jak to změnit. Ona brala Heaven s sebou do obchodu s domácími potřebami. Nejprve šli do obchodu jen na pět minut, ale těchto pět minut stačilo na to, aby se malá fena dostala do skutečné hrůzy. Ale pak dostala skutečnou horu lahůdek: kosti, hovězí plíce a lahodné paštiky.

Heaven se čas od času stávala sebevědomější – věděla, že pokud auto zastaví na parkovišti, čekají na ni ty nejchutnější pochoutky pro psy. Heaven se stále třásla – ale teď s očekáváním. Ona milovala tento obchod, a zaměstnanci obchodu se zamilovali do okouzlujícího zvířátka.

Jednoho dne manažer supermarketu pozval majitelku fenečky a představil nabídku, kterou nikdo z nich nemohl a nechtěl odmítnout. Chtěl, aby fena pracovala v jeho obchodu, už pro ni měl připravenou speciální vestu pro zaměstnance.

Z časem fena na práci zvykla, její tvář neustále vyjadřovala zářivou radost. Pohled na šťastného psa zvedl náladu zaměstnanců a přilákal nové zákazníky. Zdálo se, že Heaven věděla, kdo má dnes špatný den a kdo dnes potřebuje uklidňující přátelství se psem.

V jídelně byl zavěšen její portrét, aby ten roztomilý úsměv povzbuzoval zaměstnance. Měla tolik pamlsků, že je ani nejde si představit, že jednou tam dostala svou první kost, se kterou štěně prostě nevědělo, co má dělat.

ČTĚTE TAKÉ: PÁR SE TĚŠIL NA SVATBU, NA POSLEDNÍ CHVÍLI SE ALE ROZHODL JI OSLAVIT V NEMOCNICI: JEDNA NEPŘÍJEMNOST PŘEKAZILA ŠŤASTNÉ OČEKÁVÁNÍ

PSALI JSME: ŽENA LÉTA JEN PŘIBÍRALA NA VAZE, ALE ZACHRÁNIL JI FOTOAPARÁT: JEN JEDEN SNÍMEK A ONA ZTRATILA POLOVINU SVÉ VÁHY

Share