Tráví každý den 20 minut v soláriu: Žena si oblíbila solárium a nyní vypadá tak, kdyby byla vždy měla tmavou kůži

Obyvatelka Anglie je natolik závislá na opalování, že jí lidé nevěří, když říká, že nemá africké předky. Fešanda tráví každý den 20 minut v soláriu a je si jistá, že jí to dělá radost.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Taylor Humphrey si je jistá, že opalování je nejdůležitější součástí její života. Každý den tráví 18letá dívka 20 minut na soláriu kvůli bronzovému tónu pleti. Podle ní nemohla po první návštěvě procedury přestat tam chodívat. Navíc studentka si je jistá, že kdyby měla bledší kůži, byla by mnohem nešťastnější.

Taylor Humphrey/Zdroj: medialeaks.ru

“Poprvé jsem šla do solária, jakmile mi bylo 18 let, takže všechno bylo v souladu se zákonem,“ uvedla.

Humphrey také přesvědčila své rodiče, aby jí koupili domácí solárium. To umožnilo přestat utrácet peníze za výlety do salonů, ale ušetřené peníze utrácet na sebe. Nejběžnější věcí v dívčí skříni jsou však nyní plavky. Je pravda, že přátele a známé ženu varují: taková vášeň pro solárium může být nebezpečná.

Taylor Humphrey/Zdroj: medialeaks.ru

Humphrey je už unavená přesvědčovat je o opaku, takže jednoduše ignoruje jejich argumenty. Je pro ni mnohem důležitější cítit se pohodlně.

Taylor Humphrey/Zdroj: medialeaks.ru

“Pokud se nebudu opalovat alespoň jeden den, nebudu se cítit jako já. Prostě neopustím dům,“ předvedla, Taylor plánuje stát se modelkou a proslavit se svou kůží. Dívka svěřila, že agentura z Londýna jí již nabídla spolupráci, ale lukrativní nabídky dosud neobdržela.

ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA SE ROZHODLA PŘEKVAPIT NEVĚSTU A ŽENICHA A OBJEDNALA JIM DORT: PŘEKVAPENÍ URČITĚ BYLO, ALE NE PŘÍJEMNÉ A BYLA NESMÍRNĚ ZKLAMANÁ

PSALI JSME: KDYŽ MAMINKA MĚNILA LOŽNÍ PRÁDLO, VŠIMLA SI PODIVNÉHO DETAILU V POSTELI SVÝCH DĚTI: COPAK NAŠLA ŽENA

Share