Pracovnice kavárny ukázala, jak správně používat solničku, a svět diváků se zhroutil. Žebrované dno je tam z nějakého důvodu

Jak se ukázalo, místo protřepávání solničky, aby se získalo požadované množství soli, bylo nutné použít žebrované dno nádoby, které je tam z nějakého důvodu umístěno.

Sůl/Zdroj: medialeaks.ru

Uživatel Tiktoku Cody.93 zveřejnil video o tom, jak správně používat solničku a pepřenku, které ohromilo jeho publikum.

„Kolik vám bylo let, když jste se naučili, jak správně používat solničku a pepřenku?“ – takhle Tiktoker podepsal své video.

Pracovnice/Zdroj: medialeaks.ru

Žena otočila pepřenku, aby vysypala pepř na ubrousek, ale místo obvyklého třepání se rozhodla vzít solničku a začala krouživými pohyby tlačit dnem po žebrované základně nádoby s pepřem. Výsledkem byly vibrace, které způsobily, že se pepř rovnoměrně rozsypal na ubrousek.

Pracovnice/Zdroj: medialeaks.ru

V komentářích autor videa vysvětlil, že hřebeny na dně nádobí byly původně navrženy tak, aby zabránily uklouznutí na stole. A použití žebrované základny k pohodlnému solení a pepři vašeho jídla je jen bonus navíc.

„Žebrované dno je obecně nutné, aby nádobky kvůli tvorbě kondenzátu neklouzaly po stole. Ale tato metoda funguje úžasně!“

Podivný, ale užitečný trik viděl téměř milion diváků. Mnozí byli zklamaní, že se o této metodě dozvěděli až teď.

„Proč vytvářejí různé věci, ale neříkají nám, jak je správně používat, a proč existují?“

PSALI JSME: ORANGUTAN SE VELMI SMÁL, KDYŽ MU MUŽ PŘEDVEDL TRIK: VIDEO ZÍSKALO SKORO 115 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KOCOUR BYL JIŽ TŘIKRÁT VRÁCEN DO ÚTULKU: PROČ SE TO DĚJE

Share