Proč byste na pásku neměli dávat své nákupy do řady. Pokladníci supermarketů vysvětlili, proč je tento životní trik špatný

Pokladníci dokázali, že způsob, jakým vykládáte nákupy z košíku na pokladně v supermarketu, o vás může hodně říct.

Pokladna/Zdroj: medialeaks.ru

Uživatel TikTok, registrovaný na platformě pod přezdívkou ciaranelliottwalm, zveřejnil video, ve kterém ukázal trik.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Kvůli rychlosti práce pokladníků návštěvníci supermarketů často nemají čas dávat zboží do tašky. Výsledkem je, že zboží se hromadí a vy zdržujete jiné lidí.

Tiktoker se rozhodl rozbít systém a předvedl způsob, jak zpomalit pokladníka. Ve videu ukázal, že musíte změnit svůj přístup k rozložení zboží na pokladně. Nestojí za to hromadit všechny nákupy do kupy – je lepší je umístit do řady.

Pokladna/Zdroj: medialeaks.ru

Pokladník, podle názoru ciaranelliottwalm, bude muset počkat, až „dorazí“ další produkt, zatímco kupující bude mít během této doby čas dát nákup do tašky.

Navzdory skutečnosti, že se zdá, tento trik na první pohled funguje, prodejci, kteří přišli v komentářích, vysvětlili, že na takové chytré kupce už dávno našli protijed.

„Promiň, nebude to fungovat. Před skenováním shromáždím všechno vaše zboží, abych uvolnil místo na pásku pro další lidi, a teprve potom začnu skenovat.“

Zaměstnanci supermarketu navíc vysvětlili, že tímto způsobem by kupující udělal špatně nejen ostatním lidem ve frontě, ale také samotnému pokladníku.

„To je všechno dobré, ale pokladník bude nakonec pokárán za to, že není rychlý.“

PSALI JSME: PROČ SE PRODEJCI SNAŽÍ NIKDY NEDAT PENÍZE NA RUKU

PŘIPOMÍNÁME: STARŠÍ MUŽ STÁL U POKLADNY A ZAČAL ODMÍTAT PRODUKTY, PROTOŽE NEMĚL DOST PENĚZ: POKLADNÍ SI RYCHLE UVĚDOMILA, JAK MU MŮŽE POMOCI

Share