Pošťák zachránil labutího samce a ten ukázal skutečný zázrak, když zůstal s mužem: Koneckonců, takto dlouho ptáci nežiji

Samec labutí z Turecka se usadil u pošťáka a zdá se, že odhalil tajemství nesmrtelnosti. Zatímco jiné opeřenci se sotva dožijí 20 let, tento pták jde na rekord. Nyní zbývá pochopit: je to kouzlo nebo vedlejší účinek neobvyklého krmiva.

Recep Mirzan a jeho kamarak Garip / Zdroj: YouTube

Pošťák Recep Mirzan projížděl tureckým městem Erdini autem, když si všiml zraněného samce labutí ležícího v křoví. Pták měl zlomené křídlo a Reсep, který byl majitelem farmy, se rozhodl, že si ho vezme domů.

Dal mu přezdívku Garip. Bylo to v roce 1983.

„Mám rád zvířata a řekl jsem si, že musím vzít samce labutí domů, a vyléčit.“

Recep Mirzan a jeho kamarak Garip / Zdroj: ukr.media

Po 37 letech samec labutí stále žije s Recepem na farmě na předměstí Erdini. Garip se cítí skvěle a každý večer se prochází se svým pánem, aby prozkoumal majetek. Ptáka respektují nejen ostatní domácí mazlíčky Mirzana, ale i místní psy se prostě rozběhnou, když ho vidí.

Recep nelituje, že zachránil ptáka. Řekl, že Garip s ním zůstal sám — jeho křídlo už dávno je v pořádku, ale nikdy se ani nepokusil odletět. Nyní je pták jediným přítelem již 63letého pošťáka. Farmář nemá manželku a děti, proto ho považuje za svého syna.

Recep Mirzan a jeho kamarak Garip / Zdroj: tonkosti.ru

Proto je Mirzan obzvláště potěšen, že jeho mazlíček ukazuje zázraky dlouhověkosti. Koneckonců, průměrná délka života labutě v podmínkách divoké přírody je 12 let, v domě nebo ve voliéře — až 30. Garin proto s jistotou jde na rekord a nehodlá se zastavit.

PSALI JSME: DŮCHODKYNĚ ZASLECHLA V KOUPELNĚ HLUK, NEMOHLA UVĚŘIT VLASTNÍM OČÍM, KDYŽ VIDĚLA, KDO NARUŠIL JEJÍ KLID: UKÁZALO SE, ŽE TO BYLA LABUŤ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZACHRÁNILA LABUŤ V DEN SVÝCH NAROZENIN, COŽ STÁLO PRO NI NEJLEPŠÍM DÁRKEM

Share