Poslední rozloučení s Josefem Abrhámem doprovázely humor a vtipy: Havlová prozradila oblíbený žert herce a Janžurová rozesmála celý kostel

Posledního rozloučení s Josefem Abrhámem se zúčastnilo mnoho slavných lidí a životních přátel herce. Nechyběly proto Dagmar Havlová, Iva Janžurová či Eliška Balzerová. Přítomní svůj slib dodrželi a snažili se, aby rozloučení bylo veselé, i když bylo těžké slzy držet. Nakonec obřad doprovázely vtipné historky, které dokázaly rozesmát smutné hosty. Píše o tom web extra.cz.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Dagmar Havlová byla dobrou kamarádkou zesnulého herce a na konci mše se ujala slova a zavzpomínala na to, jak si s ním zahrála v několika filmech a jak jeho manželka Libuše Šafránková ji prosila, aby na Josefa během natáčení dohlížela, aby nekoukal po jiných ženách.

Kromě toho přítomným pověděla i oblíbený vtip Josefa Abrháma. „Nebylo možné pachateli sejmout otisky prstů, protože na co sáhl, to ukradl,“ pronesla herečka.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Eliška Balzerová se také snažila pronést svůj projev s humorem, jak si to přál malý Pepa, ale nemohla nechat beze vzpomínky Libuši Šafránkovou, se kterou přesně před rokem 6. června slavila narozeniny a následující den filmová Popelka nastoupila do nemocnice. O dva dny později zemřela.

Eliška Balzerová/ Zdroj: youtube.com

Nejvíce ale hosty dokázala pobavit herečka Iva Janžurová, které u pultu padaly papíry s poznámkami a v důsledku toho ztratila ve své řeči souvislost. Doprovázela to ale pohotovými vtipy.

Iva Janžurová/Zdroj: youtube.com

Nakonec poděkovala Josefu Abrhámovi za herecké partnerství a řekla, že byl velmi zábavným mužem s noblesou.

PSALI JSME: JAN KAČER PROZRADIL, ŽE MÁ VÁŽNÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY: „DĚLÁM TAKOVÉ VĚCI, NA KTERÉ JEŠTĚ STAČÍM“

PŘIPOMÍNÁME: ALEX MYNÁŘOVÁ PROMLUVILA O MANŽELSKÉ KRIZI: MODERÁTORKA ŘEKLA, CO BUDOU S MANŽELEM ŘEŠIT V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ

Share