Policie se zabývá incidenty, ke kterým došlo poté, co iniciativa Chcípl PES zveřejnila adresy poslanců: co se stalo

Iniciativa Chcípl PES ve středu ráno zveřejnila na Facebooku adresy 70 poslanců. Po nějaké době byl příspěvek změněn a adresy byly odstraněny, nicméně kvůli tomu došlo k nepříjemným případům. Informuje o tom server TN.cz.

Jde o ty zákonodárce, kteří minule podpořili novelu pandemického zákona. Server Deník N uvedl, že po zveřejnění adres už nastaly některé nepříjemné situace.

Josef Cogan / Zdroj: youtube.com

Například před domem poslance Josefa Cogana (STAN) by se měla konat demonstrace. Jedna žena chtěla vědět, kde jsou demonstranti, a tak vstoupila do jeho domu. Podle jeho slov ji jeho choť vyhodila.

Poslanec Antonín Tesařík (KDU-ČSL) promluvil o několika nepříjemných případech, které se ho týkaly. Nedávno se u jeho domu objevil nápis „Tesařík je zrádce“.

Antonín Tesařík / Zdroj: youtube.com

Do jeho domu v minulosti přijelo několik desítek vozu a demonstranti vyjádřili svou nespokojenost s tím, že zdravotnický výbor doporučil poslancům schválit novelu pandemického zákona. Tesařík je členem tohoto výboru.

Policisté se již zabývají dvěma případy, a to nápisem u domu Tesaříka a také tím, že žena vstoupila do domu Cogana.

Policie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V minulosti také demonstranti několikrát chodili protestovat před domy, kde žijí někteří politici. Chtěli, aby vláda zrušila opatření proti koronaviru.

Například se konaly protesty před domem bývalého šéfa resortu zdravotnictví Jana Blatného a před domem bývalého ministra vnitra Jana Hamáčka.

PSALI JSME: SVĚT SE POMALU VRACÍ K NORMÁLNÍMU ŽIVOTU: RAKOUSKO A ŠVÝCARSKO ZRUŠÍ TÉMĚŘ VŠECHNA OPATŘENÍ PROTI KORONAVIRU

PŘIPOMÍNÁME: CELEBRITY SE PUSTILY DO ROMANA PRYMULY V JEDNOM ZE ZÁBAVNÍCH POŘADŮ: JAK NA VTIPY EPIDEMIOLOG REAGOVAL A CO SI OD SLAVNÝCH LIDÍ USLYŠEL

Share