Celebrity se pustily do Romana Prymuly v jednom ze zábavních pořadů: jak na vtipy epidemiolog reagoval a co si od slavných lidí uslyšel

Roman Prymula se zúčastnil pořadu Inkognito a stal se VIP hostem. Nevěděl ale, co během natáčení zažije. Informuje o tom web super.cz.

Richard Genzer, Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý a Adéle Gondíková předpokládali, že by hostem mohl být politik, ale netušili, že se jedná o exministra zdravotnictví.

Libor Bouček a Roman Prymula / Zdroj: super.cz

Účastníci pořadu hodně vtipkovali a nakonec se pustili i do Romana Prymuly, i když nevěděli, co je čeká po sundání škrabošek.

„Zajímá mě, jestli jste měl nějakou kauzu, nějaký prů*er? Prů*er při covidu,“ tázal se Brzobohatý, který následně pochopil, že se jedná o politika.

Roman Prymula / Zdroj: youtube.com

„Říkej radši ‚Pan Prymula‘, ty vole, co kdyby to byl opravdu on!“ radil po boku Brzobohatého Genzer.

Tím ale vtipy nekončily a naopak se přiostřilo. Muzikant zavzpomínal na událost, kdy Prymula byl přistižen v restauraci s Jaroslavem Faltýnkem v době, kdy stravovací podniky měly být zavřené.

Roman Prymula v pořadu Inkognito / Zdroj: souper.cz

Během natáčení se všichni hodně smáli včetně epidemiologa, kterému úsměv ale spíše tuhnul.

PSALI JSME: HELENA VONDRÁČKOVÁ SLAVÍ 19. VÝROČÍ SVATBY: JEJÍ MANŽEL MARTIN MICHAL PROZRADIL, JAK PÁR TUTO UDÁLOST OSLAVÍ

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO CELOSVĚTOVÝ TREND“: ROMAN PRYMULA PROMLUVIL O ROZVOLŇOVÁNÍ. PODLE NĚJ BY BYLO BRZY MOŽNÉ ODLOŽIT RESPIRÁTORY

Share