Helena Vondráčková slaví 19. výročí svatby: její manžel Martin Michal prozradil, jak pár tuto událost oslaví

Helena Vondráčková a její manžel Martin Michal jsou příkladem pro ostatní páry, jelikož spolu jsou již devatenáct let. Partner zpěvačky nyní řekl, jak pár výročí oslaví a s kým tuto radost rozdělí. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

„My to máme tak, že slavíme s nejbližšími přáteli, vždy uděláme společnou večeři.“ řekl Martin Michal s tím, že se oslava bude konat 21. února. a zúčastní se jí kolem 15 lidí.

Helena Vondráčková a Martin Michal / Zdroj: youtube.com

Vondráčková se provdala za svého manžela 22. února roku 2003 a společně žijí v obci Řitka nedaleko u Prahy.

Michal o své manželce mluví vždy jen pozitivně a říká, že Helena je úžasná, skromná a hodná žena. Váží si ji i v uměleckém směru. „Pro mě je umělecká modla,“ řekl zpěvaččin manžel.

Helena Vondráčková / Zdroj:: youtube.com

Dle Michala ale jejich soužití pro ně bylo těžké kvůli okolí, které se snažilo je rozeštvat. Zvládli to ale a nic by se nemělo změnit i do budoucna.

Martin Michal/Zdroj: instagram.com

Manželé jsou stále velmi aktivní a volný čas často tráví na hausbotu na Slapech. Nyní se také starají o štěně německého ovčáka Jessi, kterou si pořídili minulý rok.

PSALI JSME: TIMO TOLKKI PŘIPRAVUJE KONTROVERZNÍ KNIHU O KARLU GOTTOVI: FINSKÝ MUZIKANT PROZRADIL, PROČ SE ROZHODL PUSTIT DO MISTRA A VDOVY IVANY

PŘIPOMÍNÁME: „VĚŘÍM, ŽE BRZY BUDU ZDRAVÁ“: MARKÉTA KONVIČKOVÁ PROMLUVILA O SVÝCH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMECH

Share