Timo Tolkki připravuje kontroverzní knihu o Karlu Gottovi: Finský muzikant prozradil, proč se rozhodl pustit do Mistra a vdovy Ivany

Dominika Gottová a její manžel Timo Tolkki připravují knihu, která by měla pošpinit Karla Gotta a vdovu Ivanu. Finský hudebník říká, že se veřejnost má dozvědět pravdu o Mistrovi. Má prý mnoho důkazů o tom, že zlatý slavík nebyl až tak zlatý. S tím mu prý pomáhají i profesionálové a je připravit i jít do soudu. Píše o tom web expres.cz.

Nejstarší Gottova dcera začala znovu mluvit o dědictví svého zesnulého otce a v tuto chvíli se ukázalo, že Timo Tolkki připravuje na listopad knihu o Karlovi.

Timo Tolkki / Zdroj: youtube.com

„V knize budu psát o tom, kolik má Karel Gott skutečně nemanželských dětí a s kým,“ prozradil Fin s tím, že ve svém díle uvede, co se dělo na jeho vile, a jak se choval vůči Dominice.

Kromě toho chce napsat i o Ivaně Gottové, jak se živila předtím, než se seznámila s Mistrem. Má údajně důkazy a svědectví.

Dominika Gottová a Timo Tolkki/Zdroj: youtube.com

Tolkki píše knihu, protože ho rozčílila slova Ivany v autobiografii s názvem Má cesta za štěstím.

„O Dominice tam Ivana napsala lži a já se pak rozhodl napsat svou knihu,“ řekl kytarista a dodal, že Dominika na knize nespolupracuje.

Timo Tolkki / Zdroj: youtube.com

Timo také podotkl, že mu pomáhá český právník a novinář. Kromě toho má i svědky.

Finský muzikant pověděl i tom, že Dominika je šťastná a do Česka se vracet nehodlá. V poslední době ale znovu uvažuje o napadnutí dědictví po svém otci.

PSALI JSME: INICIATIVA CHCÍPL PES ZVEŘEJNILA ADRESY 70 POSLANCŮ: MINISTR VNITRA VÍT RAKUŠAN TO ODSOUDIL A POLICIE UŽ PODNIKÁ OPATŘENÍ NA OCHRANU JEJICH RODIN

PŘIPOMÍNÁME: ROSTE DO KRÁSY: DCERA IVY KUBELKOVÉ OSLAVILA 13. NAROZENINY A MODELKA ZVEŘEJNILA SPOLEČNOU FOTKU

Share