Dagmar Havlová ukázala svůj portrét a poděkovala umělci: reakce fanoušků se lišily

Herečka Dagmar Havlová má ráda nejen svou práci, ale také umění. Například ve své kanceláři má mnoho obrazů a na jednom z nich je vyobrazena ona sama. Na svých sociálních sítích prozradila, jak tento obraz vznikl. Píše o tom web Onlyu.cz.

Někteří lidé mají své portréty a to teď není nic neobvyklého. Jeden takový portrét má i bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Není to pro ni jen obyčejný obraz, znamená to pro ni určité vzpomínky. Od toho dne uplynula dlouhá doba, ale rozhodla se asi ještě jednou poděkovat malíři, který tento portrét namaloval.

Uživatelům sociálních sítí se tento obraz rozhodně líbil a psali, že umělec je talentovaný. Jiní lidé říkali, že herečka je originální a že obraz ji nemůže zachytit.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu zveřejnila fotografii, jak umělec maluje tento portrét. Podle svých slov na ni vypadly ty fotky, když dělala pořádek v Nadaci.

„Nevím ani, zda jsem autorovi Pavlu Wernerovi poděkovala. Činím tak touto formou,“ uvedla Dagmar Havlová.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Někteří fanoušci v komentářích psali, že umělec je kouzelník a že ji namaloval jako živou. Mnoho z nich obdivovalo malíře a jeho dílo. Ale ostatní fanoušci psali, že „živý originál je mnohem krásnější“.

Syn malíře v komentářích poděkoval herečce a řekl, že vzkaz otcovi vyřídí. Podle něj bude mít velkou radost.

PSALI JSME: “DNESKA JSME SE S MAUGLÍM TROCHU ODVÁZALI”: NIKOL LEITGEB ZVEŘEJNILA FANOUŠKŮM FOTKU SE SYNEM, NA KTERÉ SE POCHLUBILA SVOU PERFEKTNÍ POSTAVOU

PŘIPOMÍNÁME: JAKUB PRACHAŘ UKÁZAL, JAK SI UŽÍVÁ DOVOLENOU SE SVOU PARTNERKOU SAROU: CO ŘEKLA O LÁSCE SVÉHO SYNA JEHO MAMINKA DANA BATULKOVÁ

Share