„Pokud se člověk obličejem živí, měl by se o něj starat“: Zlata Adamovská prozradila, jak o sebe pečuje

Zlata Adamovská je velmi aktivní herečka, neustále hraje, navíc se stará o svá vnoučata. Takže například nedávno vnoučata strávila u ní doma 4 dny. Všichni tehdy šli spát v 9 hodin večer a bylo to pro ni normální. Řekla to pro server Super.cz.

„Člověk si s nimi uvědomí svoje psychické i fyzické limity,“ usmála se Zlata Adamovská. Fyzicky aktivní je především na jevišti, ale nyní i s vnoučaty má nějaký pohyb.

Zlata Adamovská / Zdroj: youtube.com

Sice říká, že jezdí na elektrokole, ale na druhou stranu ráda chodí na procházky nebo na túry. Dodala, že špacíry miluje celý život.

Herečka se také stará o svou pleť. Kdysi v minulosti dostala dobré rady od herečky Jany Brejchové.

Zlata Adamovská / Zdroj: youtube.com

Podle ní Brejchová používala drahou značku krémů, tehdy to pro Adamovskou stálo velké peníze. Ale nyní už si může koupit takové drahé krémy.

Jana Brejchová jí kdysi řekla, že „pokud se člověk obličejem živí, měl by se o něj starat“. Zlata Adamovská se řídí touto radou.

Zlata Adamovská / Zdroj: Super.cz

Důležité je například odličování, to dělá vždy po představení nebo po nějaké party. Přirovnala péči o pleť k péči o kožené boty. Pokud se člověk nestará o své kožené boty, pak budou popraskané a budou vypadat špatně. Péče o pleť je proto důležitá, aby člověk vypadal dobře.

PSALI JSME: „JE MI S NÍ MOC HEZKY“: JIŘÍ KRAMPOL PROMLUVIL O SVÉ PŘÍTELKYNI A ODPOVĚDĚL NA OTÁZKU OHLEDNĚ SVATBY

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ŽILKOVÁ PROZRADILA, JAK VYSOKÝ DŮCHOD BUDE DOSTÁVAT: KDYŽ SE TO DOZVĚDĚLA, ROZPLAKALA SE

Share