„Je mi s ní moc hezky“: Jiří Krampol promluvil o své přítelkyni a odpověděl na otázku ohledně svatby

Herec Jiří Krampol o svém vztahu dlouho nic říkal, ale pak přiznal, že má přítelkyni. Nechce o ní moc mluvit, protože jeho partnerka nepotřebuje zájem médií. Jednoznačně ale neodpověděl, zda nechystá s přítelkyní svatbu. Píše o tom web Onlyu.cz.

Herec je nyní rád, že má vztah a nechtěl by, aby tento vztah něco poškodilo. To je jeden z důvodů, proč o tom nechce moc mluvit.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Nelíbilo se mu například, když se po smrti jeho manželky Hany objevily informace, že má údajně nový vztah. To nebyla pravda, v té době jen spolupracoval s několika ženami, například s herečkou Kateřinou Bláhovou nebo s komičkou a moderátorkou Zuzanou Bubílkovou.

Ale teď má partnerku, která podle něj „nepochází z mediálního prostředí“. Je právničkou a herec o ní nechce moc mluvit. Vysvětlil, že jeho přítelkyně nepotřebuje pozornost médií.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Je mi s ní moc hezky a víc o tom nemám potřebu povídat,“ řekl pro server Ženy.iPrima.cz Jiří Krampol. Na otázku ohledně svatby odpověděl pouze „uvidíme“. Po tomto slově se zasmál.

Po takové odpovědi by určitě mohly vzniknout nové spekulace. Ale teď je pro něj důležité, aby měl takového člověka, který by mu pomáhal.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Kromě toho se nyní musí starat o své zdraví. Před několika měsíci měl těžký zápal plic, ale vyléčil se. Prý doslova utekl hrobníkovi z lopaty. „Dostal jsem druhou šanci,“ uvedl Jiří Krampol. Teď je šťastný a užívá si každý den.

PSALI JSME: JAROMÍR JÁGR SE POPRVÉ PO NEHODĚ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI: BYL SE SVOU PARTNERKOU DOMINIKOU, VYPADALI SKVĚLE

PŘIPOMÍNÁME: JE VELICE KRÁSNÁ: ZDENĚK ŽÁK SE POCHLUBIL SVOU DCEROU

Share