Jaromír Jágr se poprvé po nehodě objevil na veřejnosti: Byl se svou partnerkou Dominikou, vypadali skvěle

Nedávno měl Jaromír Jágr autonehodu, jeho elektromobil se tehdy střetl s tramvají. Jeho fanoušci byli touto zprávou šokováni, sám hokejista byl také vyděšený. Ale naštěstí už se cítí dobře. Píše o tom server Super.cz.

„Myslel jsem si, že je to můj konec,“ řekl po autonehodě Jaromír Jágr. Legendární hokejista vždy věřil, že ho vyšší moc ochrání, a po této situaci se o tom znovu přesvědčil.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Pár dní po nehodě se objevil na veřejnosti. Sportovec chtěl představit svůj nový podnikatelský projekt, který je spojen s jeho značkou JJ68.

S ním přišla i jeho partnerka Dominika Branišová. Pár vypadal skvěle. Nejspíš se o něj bála, po tomto incidentu ho z místa nehody odvezla.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Ten den, kdy došlo k nehodě, řídil auto hokejista, i když obvykle během jeho sportovní sezony za volantem sedí jeho partnerka. Pomáhá mu tak, aby se mohl soustředit jen na práci.

Dominika prozradila, že v osmnácti letech dostala řidičský průkaz, ale auto neřídila, protože dlouhodobě žila v zahraničí.

Jaromír Jágr a Dominika Branišová / Zdroj: Herminapress

„Jarda mě ale posadil za volant a řekl: ’Jeď’,“ uvedla pro Super.cz Branišová.

PSALI JSME: „TO JE, JAKO KDYŽ VÁS ZRADÍ NEJLEPŠÍ KAMARÁD“: VERONIKA ŽILKOVÁ PROMLUVILA O ROZCHODU S MANŽELEM. TEĎ ŘEŠÍ PÉČI O DCERU

PŘIPOMÍNÁME: SPD PARODUJE NA BILLBOARDECH HNUTÍ ANO: TOMIO OKAMURA ŘEKL, JAKÝ TO MÁ CÍL A CO CHTĚJÍ LIDEM NABÍDNOUT

Share