SPD paroduje na billboardech hnutí ANO: Tomio Okamura řekl, jaký to má cíl a co chtějí lidem nabídnout

SPD se rozhodla částečně „navázat“ na kampaň hnutí ANO a rozmístila billboardy se sloganem „Za Okamury bude ještě líp“. Na nich předseda SPD Tomio Okamura tvrdí, že zastaví inflaci a vystupuje proti válce na Ukrajině. Informuje o tom web idnes.cz.

Hnutí již potvrdilo, že billboardy jsou opravdu jejich. Šéf SPD zdůraznil, že jejich kampaň je částečně parodií na proklamaci stany, která je nyní v opozici, ale její program je velmi podobný koalici, která nyní v Česku vládne.

Billboard hnutí SPD / Zdroj: profimedia.cz

Druhou části dle poslance je upozornění na důležité problémy, které pětikoalice nyní neřeší a SPD údajně ví, jak to změnit.

V SPD však zdůraznili, že nové billboardy nejsou součásti volební kampaně. ANO ve své kampani používá slogan „za Babiše bylo líp“ a hnutí již uvedlo, že je rádo, že mohlo inspirovat ostatní strany.

Billboard hnutí ANO / Zdroj: profimedia.cz

Odborníci říkají, že se hnuté SPD tímto krokem rozhodlo ještě více gradovat slogan ANO. Dle jeho slov v politice je důležité nabídnout nejlepší verzi budoucnosti, která by zajistila podporu konkrétního člověka.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Expert na politický marketing Karel Komínek ale zatím nedokáže odhadnout, proč na billboardech je obličej Tomia Okamury. Může to ale prý znamenat přípravu na prezidentské volby. Nemyslí si ale, že podobné sliby na billboardech straně nějak pomůžou.

PSALI JSME: HEJTMAN PARDUBICKÉHO KRAJE MARTIN NETOLICKÝ ZKRITIZOVAL PRIMÁTORA PRAHY ZDEŇKA HŘIBA: NEZAMLOUVÁ SE MU UZAVŘENÍ UPRCHLICKÝCH CENTER VE HLAVNÍM MĚSTĚ

PŘIPOMÍNÁME: VŠECHNOPÁRTY MŮŽE SKONČIT: MODERÁTOR KAREL ŠÍP PROMLUVIL O BUDOUCNOSTI SVÉHO POŘADU

Share