Všechnopárty může skončit: moderátor Karel Šíp promluvil o budoucnosti svého pořadu

Karlu Šípovi už je 77 let a samozřejmě nyní potřebuje více času na odpočinek. Nemá proto možnost neustále se soustřeďovat na práci. To je důvodem, proč jeho pořad Všechnopárty je v ohrožení. Dlouhodobě je vysílán na ČT. Píše o tom web onlyu.cz s odkazem na Aha!.

I když Karel Šíp už dávno mohl být v důchodu a užívat si odpočinku, stále pracuje a jeho pořad je velmi oblíbený.

Karel Šíp/Zdroj: youtube.com

V červnu by měla proběhnout dvě natáčení, ale další plány zatím nejsou známy. Všechnopárty je zřejmě v ohrožení a je otázkou, jestli tak rozhodla televize nebo za tím stojí Karel Šíp.

Moderátor ze poslední léta změnil, ale stále vypadá, že má dost energie pokračovat natáčet schow a bavit lidi.

Karel Šíp / Zdroj: youtube.com

„Finišujeme sezonu a budeme se pak bavit, co dál,“ prozradil umělec s tím, že nechce nic říkat dopředu. Fanoušci nyní mohou jenom hádat, jaká bude budoucnost pořadu Všechnopárty. Odpočinek si ale Šíp samozřejmě zaslouží.

Karel Šíp / Zdroj: youtube.com

Pokud by ale opravdu pořad Karla Šípa na ČT skončil, televize by ho musela něčím nahradit, jelikož si lidé již za léta zvykly v pátek večer sledovat Všechnopárty. Diváci však zatím doufají, že oblíbený moderátor ještě nějakou dobu na obrazovkách zůstane.

PSALI JSME: MICHAL DAVID PROMLUVIL O SVÉM VNUKOVI SEBASTIANOVI: PODLE NĚJ NEBYL VNUK NÁHRADOU ZA JEHO MLADŠÍ DCERU

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA SCHVÁLILA 5000 KČ PRO RODINY S DĚTMI: NÁVRH BUDOU MUSET PROJEDNAT JEŠTĚ POSLANCI, NĚKTERÉ VĚCI SE ALE ZMĚNILY

Share