Michal David promluvil o svém vnukovi Sebastianovi: podle něj nebyl vnuk náhradou za jeho mladší dceru

Zpěvák a skladatel Michal David má velké životní zkušenosti, zažil i těžká období. V roce 2000 zemřela jeho mladší dcera. Když byla jeho starší dcera těhotná, lidé mu říkali, jak by měla postupovat. Píše o tom web Super.cz.

Michal David / Zdroj: tv.blesk.cz

„Když bylo dceři Kláře 20 a otěhotněla, chodili lidi a říkali, že by si to měla nechat vzít, že na těhotenství ještě není připravená,“ řekl Michal David.

V pořadu Moje místa hitmaker prozradil, že s manželkou nechtěli poslouchat rady těchto lidí a svůj názor nezměnili. Rozhodli se, že budou pomáhat s výchovou dítěte.

Michal David a Marcela Davidová / Zdroj: Profimedia

Jejich dcera Klára pak odletěla do Ameriky, kde studovala, a tak dědeček s babičkou vychovávali v Česku vnuka Sebastiana.

Ale ještě 10 let před narozením vnuka Michal David s manželkou Marcelou Davidovou přišli o mladší dceru Michaelu, která zemřela na leukémii.

Michal David / Zdroj: youtube.com

Michaela podstoupila několik chemoterapií a zdálo se, že se její zdravotní stav zlepšil. Přesto se jí nepodařilo tuto nemoc porazit.

Podle zpěváka těhotenství starší dcery nebylo náhradou za mladší dceru. Michal David a jeho manželka Marcela byli ale šťastní, když se jim narodil vnuk, starali se o něj. Podle jeho slov jim to pomohlo.

Michal David s vnukem Sebastianem / Zdroj: archiv Michala Davida

Hitmaker říká, že Sebastian je skvělý vnuk, navíc hraje na kytaru. Zpěvák by si přál, aby ho vnuk už doprovázel na koncertech.

PSALI JSME: „NEJSPÍŠ PŮJDU PROTI PROUDU“: MONIKA BINIAS PROMLUVILA O VZTAHU DÁDY PATRASOVÉ A FELIXE SLOVÁČKA

PŘIPOMÍNÁME: PES POBAVIL SOCIÁLNÍ SÍTĚ ENERGICKÝM TANCEM NA ŽIDLI

Share