Piráti se STAN kreativně zahájili další fází předvolební kampaně: co připravili pro své voliče

Ve volbách do Sněmovny jde do tuhého a strany zahajují horkou část kampaně. Zejména v Ústi nad Labem tak činila koalice Pirátů a Starostů, kde právě kandiduje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš.

Ivan Bartoš a Vít Rakušan / Zdroj: youtube.com

Koalice zde chce využit předvolební autobus ŠVANDLbus. S tím plánují po České republice krátkou tour. Informuje o tom web echo24.cz.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

Spolu s busem po republice bude cestovat i korupční muzeum vlády Andreje Babiše. Vydat se se ŠVINDLbusem strany plánují do Prahy, Brna, Jihlavy a Ústí nad Labem, kde se Bartoš setká ve volbách s premiérem Andrejem Babišem.

Začátek nové fáze kampaně se jmenuje „za 5 minut 12“ a bude trvat do večera. Zúčastní se jí NejenJazz Band, Jaroslav Hutka či MessenJahy.

Vít Rakušan/Zdroj: youtube.com

Zatím se Piráti se STAN pohybují na 2. až 3. místě ve volebních průzkumech. Soupeří zde s další opoziční koalicí SPOLU, kterou tvoří ODS, TOP 09 a lidovci.

PSALI JSME: DUŠEK UVEDL, JAK SE MŮŽE VYVÍJET SITUACE S KORONAVIROVOU EPIDEMIÍ : ZDRAVOTNÍ STATISTICI MAJÍ PŘIPRAVENÉ TŘI SCÉNÁŘE

PŘIPOMÍNÁME: JAN SKOPEČEK TVRDÍ, ŽE V BUDOUCNU NA DŮCHODY NEBUDE DOSTATEK FINANCÍ: JAK TO POSLANEC CHCE VYŘEŠIT A CO LIDEM DOPORUČUJE

Share