Pes po návštěvě kadeřníka ohromil celé město. Dokonce i policisté se báli ke zvířeti přiblížit: Velice se podobal lvu

Lidé zavolali policii, když v parku uviděli lva. Policajti mu ale nic neudělali, protože to byl dobrý pes.

Pes, který ohromil celé město/ Zdroj: medialeaks.ru

Obyvatelé města ve Španělsku potkali lva, který šel po ulici, a zavolali policii. Přijíždějící policisté však krále zvířat nechytili a pouze se s ním vyfotografovali, protože se ukázalo, že zvíře není divoký dravec, ale dobrý pes, který se chtěl jen spřátelit s kolemjdoucími.

Turisti v parku malého španělského městečka Molina de Segura 7. března viděli osamělého lva kráčet pomalu na svobodě a se zájmem se dívat na kolemjdoucí.

Pes, který ohromil celé město/ Zdroj: medialeaks.ru

Svědci byli vyděšení nebezpečným predátorem a zavolali policii a okamžitě přijeli na místo a vzali vybavení potřebné k chytání zvířete.

Když dorazili do parku, viděli policajti v dálce velkého lva, který se absolutně ničeho nebál a choval se obyčejně.

Policie chtěla zjistit, odkud nebezpečný predátor pochází, a použila vzdálený skener mikročipů v naději, že s jeho pomocí získá informace o majiteli zvířete. A pak na ně čekalo velmi příjemné překvapení: z krále zvířat se stal pes. Policejní oddělení o tom okamžitě informovalo veřejnost na svých sociálních sítích.

Pes, který ohromil celé město/ Zdroj: medialeaks.ru

„Dnes ráno jsme dostali v parku několik zpráv o lvu. Ověřili jsme jeho mikročip a ukázalo se, že je to… pes. Vlastník už je o tom informován.

Ukázalo se, že majitel psa ho nedávno přivedl ke specialistovi na stříhání domácích mazlíčků a zvolil pro svého mazlíčka takový neobvyklý účes. Z dálky se pes kvůli své velikosti, mocným tlapkám a barvě opravdu velmi podobal lvu.

Jakmile se však člověk podíval na tvář zvířete, bylo jasné, že pod děsivou hřívou se skrývá skutečný dobrosrdečný pes.

Pes, který ohromil celé město/ Zdroj: medialeaks.ru

Poté, co kadeřník změnil obraz psa, zvíře uteklo. Ale děsivý vzhled mu nedovolil ztratit se – pes byl vrácen domu ještě předtím, než majitel měl čas nahlásit jeho ztrátu.

PSALI JSME: MOJI PŘÍBUZNÍ SE MNOU PŘESTALI KOMUNIKOVAT, PROTOŽE NEPOMÁHÁM SESTŘE SPLÁCET ÚVĚR

PŘIPOMÍNÁME: PÁR SI KOUPIL STARÝ DŮM, ABY HO KOMPLETNĚ PŘEDĚLAL. PO CHVÍLI BYLI MAJITELÉ NUCENI OPRAVU ZASTAVIT: ZA ZDÍ OBJEVILI PODIVNÝ TUNEL

Share